Interaktyvūs vasaros renginiai Klaipėdoje šiais metais

Šaltinis: https://pixabay.com/photos/sailing-ship-attractions-4628842/

Klaipėda – labai žavus miestas, turintis didingą uostą, įspūdingą architektūrą ir daugybę pramogų.  Bohemiški žmonės, baltosios rajos, istoriniai paminklai, smėlio paplūdimiai ir gaivus jūros kvapas netrukus po to, kai išvyksite iš Klaipėdos, paliks jums pilną kibirą ilgai išliekančių prisiminimų. Plius klaipėdiečių ir miesto svečių šiemet laukia įvairūs interaktyvūs vasaros renginiai. Štai keli įdomus renginiai kurios turite pamatyti.

Jūros šventė

Jei ieškote, ką veikti Klaipėdoje 2022 m. liepą, labai rekomenduojame Klaipėdos jūros šventę 2022. Nuo 1934 m. kasmet liepos mėnesį Klaipėdos mieste, Lietuvoje, rengiama Klaipėdos jūros šventė. Klaipėdos jūros šventė paprastai prasideda liepos pabaigoje arba rugpjūčio pradžioje ir trunka 3 dienas. Pirmoji Klaipėdos jūros šventė surengta 1934 m. Šventės programa paprastai būna prieinama arčiau laiko, organizatoriai apie ją skelbia vietiniuose laikraščiuose. Prieš festivalį Aukštoji gatvė gražiai papuošiama, o atidarymo ceremonija prasideda mero kalba, po kurios vyksta įvairūs nemokami gatvės koncertai ir vietos turgus, kuriame galima įsigyti įvairių rankų darbo įrankių ir amatų dirbinių, vietinių maisto produktų ir drabužių. Taip pat vyksta karnavalas, kuriame mitologines jūros būtybes pristato įvairiais kostiumais pasipuošę suaugusieji ir vaikai. Taip pat vyksta įvairūs tarptautiniai buriavimo renginiai, įvairios sporto varžybos, žvejų varžybos, gatvės teatras, parodos ir vaikų pasirodymai. Atlikėjai atvyksta iš įvairių šalių. Kasmet programoje pristatoma vis kas nors naujo, todėl kiekvienas festivalis būna vis kitoks. Jūros šventės pabaigoje visada rengiamas gražus nemokamas fejerverkų šou. Jei ten per daug triukšmo ir veiklos, visada galima keltu persikelti į paplūdimį. Užeigos ir barai dirba iki vėlumos; daugelyje jų vyksta gyvos pramogos. Tad tikrai verta nuvykti į Klaipėda vien dėl šio puikaus renginio. O kol laukiate šios šventės viešbutyje ar keliaujate link jos mašina, galite drąsiai pasimėgauti pramoginiais žaidimais savo telefone ar prie kompiuterio. Svetainės kaip “Optibet”, siūlo daugybė naujovių pramoginių žaidimų pasaulyje. Vienas iš karščiausių žaidimų iš jų asortimentų šiuo momentu būtų ruletka.

Klaipėda Motor BBQ 2022

Šią vasarą ieškote ko nors unikalaus ir įdomaus? Apsilankykite „Klaipėda Motor BBQ 2022“! Šis išskirtinis renginys – tai linksmybės, sportiniai automobiliai ir nuostabūs prizai. seni, nauji, maži, sportiniai automobiliai susirinks į vieną vietą ir savaitgalį linksminsis. Bus daug rėmėjų prizų, žaidimų, konkursų, kategorijų nominacijų ir šeštadienio vakaro koncertas su „Sadboi“! Naujoji festivalio vieta – tai didžiulė teritorija su nuostabia gamta, kuri puikiai tinka visiems! Renginys vyks nuo birželio 24 iki 27 dienos.

ALUDARIŲ DIENA ’22

Išbandykite geriausią lietuvišką alų kasmetiniame Alaus darytojų dienos festivalyje Klaipėdoje. Šiemet renginyje dalyvaus daugiau nei 20 muzikantų, skambės gyva muzika 3 scenose ir bus galima paragauti skanaus gatvės maisto. Prisijunkite prie linksmybių ir susipažinkite su viskuo, ką gali pasiūlyti lietuviškas alus.

Suaugusiųjų dailės studija „Kurti gali kiekvienas“

Kiekvieną trečiadienį nuo 17 iki 19 val. suaugusieji kviečiami ateiti ir patobulinti ar įgyti meninių įgūdžių, susipažinti su meno technikomis ir muziejaus sukurtomis istorijomis. Patyrę galerijos edukatoriai supažindins dalyvius su įvairiomis meno šakomis ir kryptimis, dailės technikomis ir medijomis. Tai puiki proga visiems, norintiems atskleisti savo kūrybiškumą ir daugiau sužinoti apie meno pasaulį. Taigi nesvarbu, ar esate patyręs menininkas, ar dar tik pradedantis, būtinai užsukite į Prano Domšaičio galeriją ir prisijunkite prie linksmybių!

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *