5 idėjos, kaip supakuoti dovanas

Free Person Wearing Santa Claus Outfit While Holding Christmas Gift Stock Photo

Artėjant gražiausioms metų šventėms daugelis žmonių įnirtingai ieško dovanų, kurios turėtų nustebinti mylimus artimuosius. Greta skoningos dovanos taip pat siūlome nepamiršti ir gražaus įpakavimo, kuris, kaip sakoma, yra ne ką mažiau svarbus nei pats daiktas.

Akcijos gali padėti jums rasti ne tik tinkamą dovaną, tačiau taip pat ir priemones, kurios leis gražiai jas supakuoti. Pateiksime kelis metodus, kurie leis net ir neturintiems pakavimo gebėjimų – šį darbą atlikti kokybiškai ir kaip daugeliui svarbu – greitai.

  1. Rudas, maisto popierius

Jeigu jums norisi, kad dovana būtų supakuota žemiškai, natūraliai, tuo pačiu minimalistiškai – siūlome pakavimui rinktis paprastą, rudą popierių, kuris yra skirtas maisto kepimui. Toks pakavimo metodas ne tik atrodo jaukiai, tačiau ir labai pigus. Žinoma, viską siūlome papuošti skoningu raudonu kaspinu.

  1. Laikraščiai

Pakavimui taip pat galima išbandyti ir laikraščius. Tai yra visiškai nemokamas dovanų pakavimo metodas. Tuo pačiu ir ekologiškas, o šiais laikais dažnam svarbu, kad po švenčių liktų kuo mažiau atliekų. Jeigu dovanos gavėjas namus šildosi kietu kuru – tuomet galės laikraščius po visko sudeginti. Galiausiai, esame tikri, kad Jūsų dovana tikrai bus supakuota labai skoningai.

  1. Papuoškite natūralia spygliuočio šakele

Pakuokite dovanas vienos spalvos popieriumi ir viską dekoruokite žaliaskarės šakele. Priklijuoti šakelę galima su karštais klijais. Tai yra bene pats šventiškiausias dovanos pakavimo būdas. Tik svarbiausia yra nepakuoti iš labai anksti, kadangi nuo sausumos spygliai gali pradėti kristi. 

  1. Papuoškite dovanas papildomais elementais

Pasirinkite natūralios spalvos pakavimo popierių bei papuoškite dovaną dekoratyvinėmis juostelėmis ar virvelėmis. Taip pat galite išlaisvinti savo kūrybiškumą ir dovaną papuošti kalėdiniai lipdukais, eglutės mažais žaisliukai ar blizgančia girlianda. 

  1. Tampomas popierius

Galiausiai, įpakavimui taip pat tinka ir tamponams popierius. Galima rasti labai daug skirtingų jo spalvų. Vaikams dažniausiai patinka dovanos, kurios yra supakuotos ryškiai, o suaugusiems galima rinktis popierių, kuris yra neutralių, žemės spalvų.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *