Vauu.lt interneto parduotuvė – pagaminta Lietuvoje

vaau.lt

vaau.ltDaugelis moterų mėgsta puoštis. Tačiau suderinti skirtingus drabužius, kad jie atrodytų stilingai nėra tokia lengva užduotis. Atrodo internete gana apstu patarimų stiliaus klausimais, tačiau kai reikia pritaikyti praktiškai, būna gana sudėtinga. Vaau.lt interneto parduotuvėje galite įsigyti tunikų, suknelių, kurios yra spalviškai suderintos. Visi drabužiai, kurie parduodami šioje interneto parduotuvėje yra pagaminti Lietuvoje.  Kuomet įsigyjate suknelę, jums nereikia nieko derinti. Jei perkate palaidinę ir kelnes, tuomet turite pasukti galva, kad atrodytumėte nenuobodžiai, o stilingai. Juodos kelnės ir balta palaidinė yra gana nuobodus ir šabloniškas derinys. Aišku tai klasikinis derinys, jis tinka darbui. Tačiau, jei norite atrodyti žaviau derinkite įvairias spalvas. Vaau.lt interneto parduotuvės ekspertai šiame straipsnyje pateiks keletą patarimų, kaip suderinti įvairius drabužius ir atrodyti stilingai.

  • Ieškokite kontrastuojančių derinių. Jei nori atrodyti elegantiškai, ieškokite kontrastuojančių derinių. Vienspalvius, neutralių spalvų drabužius galima pagyvinti ryškiu aksesuaru. Itin išvaizdžiai turėtų atrodyti juodas ansamblis su auksinės spalvos dirželiu ir tokios pačios spalvos aukštakulniais bateliais, ar basutėmis.
  • Rinkitės papildančias ir sezonines spalvas. Išsirinkite tris mėgstamiausias neutralias spalvas ir vieną dvi papildomas, kurios tiktų pagal dabartinį sezoną. Taip visi drabužiai derės tarpusavyje, o rengtis ir susidėti drabužius kelionei taps visai nesudėtinga. Pasikeitus sezonui, išsirinkti naujas papildomas spalvas, pavyzdžiui, neutralias baltą, kreminę ir smėlio. Rudeniui ir žiemai papildomai gali išsirinkti prie jų puikiai derančias baklažano ir tamsiai žalią alyvuogių. Pavasarį ir vasarą jas galėsi pakeisti ryškiai žalia ir žalsvai mėlyna.
  • Išsirinkite ryškų akcentą. Renkitės paprastai, bet kiekvienam ansambliui išsirinkite ryškų akcentą. Šis drabužis ar aksesuaras turi būti ryškiaspalvis, žėrintis arba meniškas, atrodyti kitoniškai ar visiems labai neįprastai. Pavyzdžiui įspūdingai atrodytų, jei susijuostume indėnišku diržu, o su džinsais ir rožine palaidine segėkite didžiulį turkio akmenų vėrinį, Arba šortus derinkite su paprastomis sidabrinėmis apyrankėmis.
  • Nesivaikykite mados. Nešvaistykite pinigų madingiems drabužiams, geriau rinkitės madingus aksesuarus: batus, papuošalus ir diržus, Taip sutaupysite pinigų ir vietos spintoje. Mada labai greitai keičiasi. Vieną sezoną madingas vienos stilius, kitą kitoks. Jei nusiteikusi kas sezoną kaitalioti drabužius, tuomet gali stebėti mados tendencijas.
  • Išsirinkite tokius drabužių gamintojus, kurių stiliumi galite pasitikėti ir jų siūlomi drabužiai tinka tavo figūrai. Atėjus į parduotuvę ar prisijungus prie interneto svetainės, nėra geresnio jausmo, nei rasti ką nors širdžiai mielo ir artimo. Jei tai reali, o ne internetinė parduotuvė, galite išsirinkti sau patinkančią pardavėją ar konsultantę. Ji galėtų jums pranešti apie nuolaidas, gautas naujas prekes, internetu atsiųsti naujus kuponus. Ir net padėti išsirinkti drabužius, kurie tiktų jau prie turimo garderobo.
  • Niekada anksčiau nebuvo taip paprasta nebrangiai ir madingai apsirengti. Išsirinkite sau patinkančius vardinius drabužius, o įsigykite pigesnėse parduotuvėse. Vartykite žurnalus, katalogus, ten rasite įdėjų, kokio stiliaus drabužius pasirinkti.

 

 

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *