Vizitas pas stomatologą grožiui palaikyti

Dažnai vizitas pas stomatologą asocijuojasi su nemaloniais potyriais ir skausmu. Ne vienas mažylis bijo dantų gydytojo, tačiau ir suaugusiems ši baimė tikrai ne svetima. Dažniausiai taip yra, nes stomatologas tarsi yra labai arti ir žmonės baiminasi, nes pažeidžiama jų privati erdvė. Tačiau  profesionalus gydytojas darbą visuomet atlieka be priekaištų, tad jaudintis iš tiesų nėra ko.

Tačiau ne kiekvienas vizitas pas stomatologą gali būti nemalonus. Dantų higiena šiandien reiškia ne tik dantukų skylių gydymą ar valymą, bet ir šiek tiek gražinimosi procedūrų. Odontologų teigimu, vis daugiau klientų domisi, kaip pasigražinti dantis, kaip padaryti, kad šypsena būtų patrauklesnė.

Juk graži ir sveika šypsena – ženklas, jog gyvenate sveiką gyvenimą ir vertinate gerą išvaizdą. Balta ir sveika šypsena – gero įvaizdžio dalis, todėl šiai įvaizdžio daliai pravartu skirti atitinkamai dėmesio ir pastangų. Kaip? Pirmiausia teks apsilankyti pas stomatologą.

Gražu kai švaru

 vienas svarbiausių dalykų, norint turėti gražią šypseną, yra reguliarus dantų valdymas. Tai reiškia, kad vizitai pas odontologą turėtų būti reguliarūs. Burnos higiena – viena svarbiausių procedūrų, suteikiančių žavingą šypseną ir leidžiančių pasijusti gerai. Tam privalu pas odontologą apsilankyti bent kartą į puse metų. Apie valandą trunkanti neskausminga procedūra taps pirmuoju žingsniu gražios šypsenos link.

Balta ir sveika

 Dar viena dažna problema, susijusi su šypsenos grožiu – ne itin balti dantys. Kartais dantys šiek tiek praranda spalvą dėl mūsų mitybos, dantenų ligų, o kartais žmonių dantys tiesiog būna linkę gelsti. Baltos spalvos nebuvimas dažniausiai priverčia jaustis kiek nejaukiai. Dėl to žmonės rečiau šypsosi, nesigroži savo šypsena, jaučia diskomfortą būdami  viešumoje, nėra linkę fotografuotis. Tačiau jei Jūsų dantys dar nėra akinamai balti, dar nereiškia, kad jie nesveiki. Todėl odontologijos klinikoje galite apsilankyti dantų balinimo procedūrai. Dažnai pacientai pripažįsta, kad dantų balinimo procedūros rezultatas ne tik suteikia žavingą šypseną, bet ir prideda nemažai pasitikėjimo savimi.

Švytinti šypsena

Kuomet dantų higiena ir balinimas padarytas, galite pasirūpinti ir dantų aksesuarais. Tai taip pat  itin populiari dantų puošybos paslauga. Nedidelis dantų blizgutis ar deimantukas suteiks Jūsų šypsenai originalumo ir žavumo. Daugelyje profesionalių klinikų šiai procedūrai atlikti naudojami deimantai, aukso ar sidabro spalvos papuošalai. Vos kelias minutes trunkanti procedūra taps puikia priežastimi šypsotis dar dažniau, nes Jūsų šypsena bus itin graži ir žavinga. Svarbiausia – tai nei kiek nekenkia Jūsų dantims, o deimantukas gali laikytis net metus laiko. Jam nukritus, odontologas pasirūpins,  kad būtų pritvirtintas naujas.

Panašia tema jau rašėme : Ankstyvos ortodontinės procedūros – mažiau gydymo vėliau

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *