Kokios rankinės madingiausios 2016 metais?

Rankines_2016

Moteriškų aksesuarų stiliaus tendencijos keičiasi priklausomai nuo bendrų mados vėjų ir nuo to, ką siūlo garsiausi pasaulio dizaineriai. Madingiausios 2016 metų rankinės raibuliuoja formų, spalvų ir stiliaus įvairove. Atrodo, kad dizaineriai įsiklausė į visų pasaulio moterų norus ir, žinoma, pridėjo šiek tiek savo kūrybinės fantazijos. O rezultatas gavosi tiesiog fantastiškas!

Šiais metais dizaineriai savo kolekcijose akcentuoja minimalizmą ir dažniau renkasi delnines. Bet didelės stačiakampio formos rankinės vis dėlto išlieka madingos kaip ir anksčiau. Klasikines rankinių formas dizaineriai šiais metais puošia linksmais paveikslėliais. Taip pat jungiamos kelios medžiagos ir faktūros. Pavyzdžiui, stačiakampė rankinė gaminama iš sodrios vyšninės spalvos barchato, pridedama odos detalių su zebro imitacija ir žąsies kojos aplikacija. Tačiau išlieka madingos ir klasikinių neutralių atspalvių rankinės, pavyzdžiui, pilkos ir visų jos atspalvių.

Detalių svarba

Dauguma dizainerių šiais metais daug dėmesio skiria detalėms. Todėl galbūt kitais metais išvysime daug netradicinių formų rankinių, dirželių ir užsegimų. Tačiau medžiaga, iš kuriuos pagamintas aksesuaras, ne mažiau svarbi už aksesuaro formą. Kailinė rankinė yra puikus kasdienis variantas šaltuoju metų laiku. Aplinkinių nuostabos ir pavydo žvilgsniai jums tikrai tai patvirtins. Kailis gali būti tiek labai ilgo plauko ir minkštas, tiek ir trumpas bei švelnus. Bet kuriuo atveju moteris su kailine rankine atrodys nepakartojamai, nes vargu ar kur sutiks bent jau panašaus modelio rankinę.

Vasarai tinkamiausios medžiaginės rankinės, o spalvą galite rinktis pagal savo nuotaiką. Šį sezoną populiarios bus rankinės iš kontrastingų spalvų, o aksesuarai pagaminti iš atlaso ir vilnos (t.y. megztos rankinės).

Tą patį galima pasakyti ir apie reptilijos odą, iš kurios šį sezoną gaminama tiesiog viskas. Reptilijos odos rankinė pati iš savęs jau yra ryški, todėl, kad bendras įvaizdis nebūtų apsunkintas, tokią rankinę reikėtų derinti prie vienatonių aprangos derinių.

Neįprasti medžiagos ir formos deriniai

Puikia bet kokios rankinės puošmena gali tapti teisingai parinktas paveikslėlis. Pavyzdžiui, tradiciniai škotiški langeliai visiškai kitaip atrodo klasikinių ir įprastų formų rankinių dekore. Stilingai atrodo rankinė, priderinta prie drabužių spalvinio tono. Anksčiau rankinės buvo derinamos su avalyne, o dabar atėjo viso garderobo eilė. Iš neįprastų medžiagų išsiskiria plastikas ir medis. Tačiau plastikinės ir medinės rankinės yra tiesiog eksliuzyvinės ir praktiškai vienetinės.

Pačios madingiausios ateinančio sezono rankinės – vidutinės ir nedidelės. Tokias rankines ne tik patogu kasdien nešiotis, bet ir nesunkiai priderinti prie skirtingų drabužių stilių. Su tokiomis rankinėmis kasdien jausitės komfortiškai ir savimi pasitikinti.

Beje, jei su rankine norite jaustis patogiai, tikriausiai įsigysite “laiškanešio“ formos rankinę su ilga rankena. Ilgos rankenos dabar madingos ir derinamos prie daugelio skirtingų formų rankinių. Žinoma, “laiškanešio“ rankinės labai talpios, tinka kasdienai, bet taip pat puikiai dera ir prie oficialaus-dalykinio stiliaus. Šiandien rankinės su ilgomis rankenomis matomos beveik visuose garsiausiuose mados namuose.

Daug dėmesio 2016 metų kolekcijose skiriama vintažiniams rankinukams su neilgu metaliniu dirželiu, išskirtiniais užsegimais ir papuošimais. Tokius rankinukus nešioti žymiai patogiau nei delninukę. Šiame sezone dizaineriai daug dėmesio skyrė retro modeliams, todėl verta pamąstyti apie įsigijimą bent vienos tokios rankinės.

Klasikinis juodos-baltos derinys visada bus madingas, tačiau šį sezoną dizaineriai siūlo atitolti nuo klasikinių horizontalių juostelių, kvadratėlių ir zebro raštų. Išbandykite naujus ir neįprastus raštus, paveikslėlius ir medžiagas ir naujai pažiūrėkite į klasikinį stilių.

Pati madingiausia šių metų rankinių medžiaga – krokodilo oda. Prie jos derinamos megztos detalės. Tokių skirtingų medžiagų ir faktūrų dermė rankines paverčia tiesiog meno kūriniais. O tos moterys, kurioms nesvetimi rankdarbiai, savo rankomis gali susikurti unikalią ir vienintelę rankinę sau.

Nė žingsnio be delninės

Delninės rankinės jau seniai tapo būtinu ir mėgiamu pasauliečių aksesuaru, nežiūrint į tai, kad į jas vos telpa telefonas ir lūpų dažai. Kokių tik delninių šiandien nėra sukurta – pačių įvairiausių formų ir dydžių. O priklausomai nuo aprangos puošnumo, dekoruojamos delninės net brangakmeniais ir įmantriu siuvinėjimu. Prie klasikinės aprangos derinkite stačiakampio formos delninę su metalo detalėmis ir retro užsegimu.

Rankinė-kuprinė

Vėl į madą grįžo populiarus modelis – rankinė-kuprinė, kuri šiek tiek primena karišką kuprinę. Kuprinių grįžimas į madą yra gana logiškas, nes vėl tampa madingas militaristinis stilius. Todėl pasirinkusi panašaus modelio kuprinę tikrai neprašausite pro šalį. Pagrindinis rankinės-kuprinės privalumas yra tas, kad ją galima nešioti ir kaip rankinę, ir kaip kuprinę. Į šią rankinę panaši rankinė-maišas, kuri jau keletą sezonų karaliauja populiarumo viršūnėje.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *