Kaip numesti daugiau nei 2 kg per savaitę be jokio badavimo?

lieknas kunas

Ruošiatės vis labiau artėjančiai svarbiai šventei ir norite numesti kelis kilogramus? Turite kelis pasirinkimus: sustoti valgyti, pradėti sportuoti, arba vadovautis mūsų svorio metimo planu. Jis Jums padės numesti daugiau nei 2 kg per savaitę be jokio badavimo, įtartinų papildų, ar atsisakant visų maisto grupių.

Kaip? Visa tai yra apie pasiaukojimą maišant su tam tikromis technikomis. Manau, esate labiau linkę prie tokio plano, kurio metu galėsite pasirinkti maistą ir pratimus, kurie tiktų prie Jūsų gyvenimo stiliaus.

Tad pasirinkite bent keturis išvardintus patarimus, ir vadovaukitės jais visas septynias dienas. Jeigu esate gan ambicingas, pasirinkite daugiau. Tad jeigu pradėsite jau šiandien, po savaitės jausitės lengviau ir atrodysite gražiau.

Svarbiausia gerkite vandenį

Energetiniai gėrimai, vaisių kokteiliai, ar lengvas alus turi apie 100 kalorijų. Tačiau šie gėrimai netenkina taip, kaip maistas turintis tiek pat kalorijų, todėl tai yra tuščios kalorijos. Kiti gėrimai turi daug natrio ir angliarūgštės, kurie skatina užlaikyti vandenį kūne, dėl to išsipučiate.

Vanduo turi nulį kalorijų. Be to, jis padeda pašalinti vandens perteklių iš kūno, bei pagreitinti medžiagų apykaitą. Jeigu grynas vanduo neskanus, įdėkite citrinos.

Atsisakykite baltos duonos, batono ir makaronų

Baltų miltų produktų atsisakymas, kaip balti ryžiai, spagečiai, batonas ir pan., iškart padės sulieknėti, kadangi šie paprastieji angliavandeniai sukelia išsipūtimą, ypač pilvo srityje. Paprastieji angliavandeniai nusileidžia ant Jūsų kūno, kadangi jie yra labai greitai suvirškinami. Dėl to Jūs vėl greitai išalkstate, ir vėliau galite vėl persivalgyti.

Pakeiskite miltų produktus grynų grūdų produktais, daržovėmis. Sudėtingi  angliavandeniai  esantys daržovėse yra virškinami ilgiau, todėl ir sotumas jaučiamas ilgesnį laiką. Be to, kadangi daržovėse yra daugiausiai vandens, jos padeda pašalinti nereikalingą vandenį iš organizmo.

30 minučių per dieną darykite kardio pratimus

Bet kokie pratimai, kurie pagreitina širdies ritmą, degina kalorijas. Tačiau sudeginsite dar daugiau kalorijų, jeigu rinksitės kardio treniruotę, kurios metu dirba kuo daugiau raumenų. O dar geriau, jeigu treniruotės metu tarp greitesnių pratimų įtrauksite lėtesnius.

Valanda prieš treniruotes išgerkite kavos

Čia vienintelė išimtis taisyklei „gerkite tik vandenį“. Taip pat, kaip kava pažadina Jus rytais, taip ji įkraunu energija sportuojant. Sudeginsite daugiau kalorijų, net nepagalvodami, kad sportuojate stipriau.

Kas antra diena padarykite po 36 pritūpimus ir atsispaudimus

Šie pratimai padės formuoti raumenis. Kas antra diena padarykite po 3 kartus po 12 šių pratimų. Atsispaudimai formuoja viršutinę dalį, o įtupstai užpakalį, klubus, ir šlaunis. Taip pat, galite pasunkinti šį pratimą laikydami kiekvienoje rankoje po svarelį.

Naktį miegokite 30 minučių ilgiau

Papildomas pusvalandis per naktį, nesvarbu miegate 5 ar 8 valandas, gali pakankamai atgaivinti, kad teisingai išsirinktumėte maistą pusryčiams (kitaip tariant, jokio saldaus ir greito maisto energijos paieškai). Geresnis miegas taip pat spartina medžiagų apykaitą.

Paaukokite vieną maisto produktą

Vieno maisto produkto išbraukimas gali sudeginti šimtus kalorijų, tačiau tokio pasikeitimo Jūsų kūnas net nepastebės.

Pietums valgykite lašišą

Joje yra daug maistinių medžiagų raumenims, o odai suteikia sveiko žvilgesio. Kai kurie mitybos specialistai tvirtina, kad lašišos valgymas gali iš karto suteikti kontūrų veidui.

Stovėkite tiesiai

Jeigu stovėsite tiesiai, pečiai bus atgal, pilvas įtrauktas, iš karto atrodysite lieknesnė.

Sulieknėkite per kelias valandas

Greitai galite atrodyti lieknesnė, jeigu mūvėsite siaurus džinsus, ar kitus siauresnius ir aptemtus drabužius.

Pasitelkite lieknėjimui natūralius maisto papildus.

Šiais laikais jau egzistuoja nemažai efektyvių, o svarbiausia natūralių maisto papildų lieknėjimui. Todėl jeigu Jus vis dar kankina klausimas kaip numesti svorio, kaip jo atsikratyti sužinosite čia.

 

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *