Vartų pulteliai – tik iš patikimų rankų

vartų pulteliai

Internete šiais laikais galima įsigyti praktiškai viską, o ypač nekokybišką produkciją. Dažnai renkamasi apsipirkti įvairiose nesertifikuotose internetinėse parduotuvėse, kurios prekiauja iš Kinijos atgabentais gaminiais. Iš pradžių pirkėjai džiaugiasi sutaupę pinigus, tačiau vėliau lieka it musę kandę – gaminiui sugedus nėra kam skųstis, kadangi garantinis aptarnavimas negalioja. Tai itin opus klausimas kalbant apie buitinę techniką ir namų elektroniką. Ne išimtis ir vartų pulteliai. Turintiems automatizuotus garažo ar kiemo vartus norisi kiek pataupyti ir įsigyti papildomus pultelius tiesiog internetu. Tačiau kokios grėsmės kyla tokiu atveju ir kaip jų išvengti?

UAB „Shtorm“ yra viena iš daugelio vartų automatika ir pulteliais prekiaujančių kompanijų. Tokio tipo kompanijos dažniausiai bendradarbiausia su žymiausiais pasaulio gamintojais bei sertifikuotais tiekėjais. Dėl šios priežasties jie gali užtikrinti parduodamos produkcijos kokybę. Kita pirkėjo nauda, gaunama įsigyjant elektroniką tokio tipo parduotuvėse yra profesionali darbuotojų pagalba. Kaip žinia, vartų pulteliai norint juos naudoti turi būti suprogramuoti, tačiau kartais tai padaryti namų sąlygomis yra išties sudėtinga. Vartų automatika prekiaujančių įmonių darbuotojai būna patyrę automatikos programavimo srityje, tad be vargo gali sukonfiguruoti naują pultelį.

Įsigijus pigią pultelio kopiją iš neautorizuoto pardavėjo gali užgriūti problemos, kurios taps ne tik dideliu galvos skausmu, bet ir papildomomis išlaidomis. Vienas iš svarbių aspektų – pristatymo laikas. Įsigijant iš tokio tipo elektroninių parduotuvių, prekių dažnai tenka laukti mėnesį ar daugiau. Jei pultelio reikia greičiau, gali būti, kad apsilankymas vartų automatikos parduotuvėje bus neišvengiamas. Kita dažnai kylanti problema – iš Kinijos įsigyti pulteliai būna lydimi kinų hieroglifais parašyta instrukcija. Taigi norint savarankiškai susiprogramuoti pultelį tai tolygu raketų mokslui. Todėl įsigijami vartų pulteliai turėtų būti pagaminti žinomų gamintojų, o juos įsigyti reikėtų Lietuvoje (pavyzdžiui, UAB „Shtorm“ parduotuvėje). Tik tokiu atveju galima būti išties ramiems, kad sugedus pulteliui neteks rymoti prie vartų – autorizuota komanda, patyrusi vartų automatikos srityje, padės susitvarkyti su iškilusiais sunkumais.

Nors apsipirkimas internetu paprastai būna pigesnis, tačiau kartais nutinka atvirkščiai. Neveltui sakoma, jog skūpus moka du kartus. Taip gali nutikti ir su vartų pulteliais. Tad verta rinktis autorizuotus pardavėjus ir profesionalias konsultacijas, kurios padės sutaupyti ne tik pinigus, bet ir laiką bei kantrybę.

 

 

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *