Kodėl važiuojate į autoservisą?

autoservisas Vilniuje
autoservisas Vilniuje

Nors autoservisas Vilniuje  yra tikrai ne vienas, tačiau ir pagrindiniuose juose būna konkurencijos. Tenka tuomet paklausti žmonių, ką jie veikia servise, kodėl jie ten atvažiavo. Dėl smalsumo ir dėl žurnalistinio tyrimo.

„Prieš praeinant technikinę“

Štai Algis, atvažiavęs su savo „Audi“, sako, kad autoservisas Vilniuje yra pirma stotelė, norint pravažiuoti normalią techninę apžiūrą. „Aišku, kad neapsimoka iškart važiuoti ir bandyti praeiti. Taip, aš uždažiau apačioje rūdis, padangas pripūčiau, viskas iš šono kaip ir gerai atrodo, bet iš tikro visada gali rasti prie ko ir prisikabinti. Tai apskritai aš žinau, kad prie tokių senesnių mašinų jau būna, kad neprisikabinę nepraleis, visada prie ko nors prisikabina. Manau, tai normalu, toks jų darbas, be to, jie negali visų praleisti. Aš kyšių neduodu, ne tokio sukirpimo esu, todėl iš karto, tiesiog iš anksto pasistengiu taip padaryti, kad turėčiau viską, ko reikia, o paskui jau būna matyt. Jeigu reikia, ir antrą kartą važiuoju. Šiandien pirmiausia žinau, kad man reikalinga geras autorservisas Vilnius ir man čia pasakys, kas preliminariai gali neveikti, ką pataisyti, ką pakeisti. Taip praėjusią savaitę žentui mašiną pravariau, o jau tokia buvo vos gyva. Bet šitas autoservisas Vilnius pasakė, kad viską dar įmanoma sutvarkyti ir nėra ta mašina tokia bloga. Aišku, kad nėra, bet labai sena. Tačiau japoniška, tokios vis tiek ilgiau laiko,  be to, ilgai moteris su ja važinėjo, tai moterys rečiau važiuoja ir labai atsargiai visuomet, dėl to akivaizdu, kad ir važiuoja visai gerai. Sutvarkėme, pakeitėme tepalus, truputį rūdis irgi reikėjo patepti, ir praėjo iš pirmo karto. Kaip su šita mano „Audi“ bus nežinau, matau, kad bėga kažkur tepalas iš variklio, o tai jau rodo, kad kažkur gali greitu metu būti ir rimtesnis gedimas, jeigu jo dabar dar nėra“, – sako Algis. Dėkojame Algiui už jo istoriją ir linkime, kad auto servisas jam suteiktų visą reikiamą pagalbą.

Kažkas barška

Su „Ford“ atvažiavusi Julija sako, kad servisas Vilnius yra jos geriausias pagalbininkas. „Aš visada, kai kas nors įtartino, važiuoju, atvežu čia, ir man viską pasako. Kitos draugės būna ieško kokio vyro, kad kas padėtų. Bet kam to reikia, jeigu gali niekam bėdos neužkrauti, atvežti tiesiog čia savo mašiną, palikti tikriems meistrams, jie pasako, ką daryti. Autoservisas Savanoriu pr. ar kitoje vietoje yra daug geriau už draugų pagalbą. Susitvarkai mašiną, tikrai gerai padaro, sumoki pinigus, nesijauti niekam skolingas, nieko neapkrauni, negaišini. Jeigu blogai sutvarkė, meistrai turi prisiimti atsakomybę. Jeigu viskas gerai – šypsaisi ir kitą kartą vėl atvažiuoji“, – sako Julija.

Prieš didelę kelionę

Tomas sako, kad atvažiuoja visada su savo mašina į šį servisą pasitikrinti prieš didesnes keliones. Pavasarį jis planuoja su mašina kirsti Europą, todėl nori jaustis visiškai tikras, kad jo mašina atlaikys tikrai gerai, nepaves ir tikrai puikiai veiks. „Nusipirkau – ir iškart į servisą, tokia buvo mano pirma kelionė. Bet ji buvo prieš kelis metus. O dabar noriu iš karto apsidrausti ir, kad nebūtų kokių netikėtumų, susitvarkyti viską iš anksto. Nesinorėtų vidury kelionės užstrigti kur laukuose. O jeigu kur nors, kas niekas nepadės, tai dar ir atimti gali, jokios pagalbos nesulauksi“, – sako vyras, kol jo mašinai atliekama techninė apžiūra.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *