Naujos statybos butai Vilniuje turi pelnyti pirkėjų pasitikėjimą

Naujos statybos butai Vilniuje siūlo itin plačias pasirinkimo galimybes, tačiau išsirinkti visus jūsų lūkesčius atitinkantį būstą gali būti ne taip ir lengva. Visų pirma, pirkėjai tapo kur kas atsargesni ir gana griežtai vertina NT vystytojų patirtį bei skiria laiko analizuoti patį projektą. Be to, vis daugiau žmonių prieš pirkdami būstą pageidauja jį apžiūrėti, o pasirašyti sutartį ir įsigyti dar neužbaigtą būstą pirkėjai yra linkę tik tuomet, kai vystytojas turi ilgametę patirtį, o anksčiau įgyvendinti jo projektai buvo sėkmingi.

Kas lemia NT pirkėjų pasitikėjimą?

Kaip ir daugelyje sričių, kalbant apie nekilnojamojo turto rinką, pirkėjai visų pirma vertina tuos, kas yra atsakingi už kokybę. Šioje situacijoje daugiausiai pirkėjų palankumo sulaukia ilgametę patirtį turintys vystytojai, sėkmingai įgyvendinę ne vieną projektą. Geriausiai vertinami vystytojai, kurie negaili kokybei skirtų investicijų ir siekia užtikrinti maksimalų gyventojų komfortą, taip pat vystytojai, kurie renkasi tvarius sprendimus, naudoja aplinkosaugai draugiškas idėjas ir siekia išnaudoti alternatyvios energetikos galimybes.

Kada naujos statybos butai Vilniuje perkami dar statybos stadijoje?

Atliktos apklausos rodo, kad neretai pirkėjai mano, kad patys geriausi butai yra išperkami dar statybų stadijoje, t. y., jei norite gauti erdviausią, geriausiai išplanuotą, su geriausiu vaizdu už lango ar pageidaujamame aukšte esantį būstą, reikia jį pirkti kuo anksčiau. Tiesa, rizika įsigyti nekokybišką būstą išlieka, todėl šiuo atveju svarbiausią vaidmenį atlieka vystytojo patirtis. Tam tikros išimtys taikomos tik tais atvejais, kai būstas iš tiesų yra išskirtinis. Bet net ir tuomet į nekilnojamąjį turtą labiau linkę investuoti didesnes pajamas gaunantys pirkėjai. Ekspertai pastebi, kad naujos statybos butai Vilniuje, esantys statybų stadijoje, palankiau parduodami ir tuomet, jei jų įsigijimo sąlygos ir būsto kaina yra draugiškesnė pirkėjui.

Kokį vaidmenį atlieka gyvenamoji aplinka?

Šių dienų pirkėjui ypatingai svarbi gyvenamoji aplinka, todėl neretai būstas yra ieškomas pagal mikrorajoną. Be to, pirkėjai kur kas drąsiau vertina projektus, kurie įrengiami ten, kur jau yra sėkmingai įgyvendinti kiti to paties projekto etapai ir galima matyti, kaip atrodys gyvenamoji aplinka. Praktika rodo, kad siekdami gyventi viename ar kitame mikrorajone gyventojai neretai seka skelbimus ir pranešimus žiniasklaidoje, kad galėtų įsigyti čia statomus ar dar tik planuojamus statyti būstus. Paprastai tokio dėmesio sulaukia šalia parkų, upės ar pasivaikščiojimo erdvių esantys projektai, užtikrinantys patogų susisiekimą su svarbiausiais miesto objektais.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *