Stalo serviravimo indai padės sukurti stilių virtuvėje ir šventės metu

Stilingoje virtuvėje visuomet rasite indų, kurie nenaudojami kasdien arba nėra skirti tik vakarienei ar pusryčiams patiekti. Kai kurie indai ir įrankiai gali būti ir daug šventiškesni. Tokie yra stalo serviravimo indai. Jie yra puikus pasirinkimas ne tik kasdienei šventei sukurti, bet ir kai norisi papuošti šventinį stalą. Ir net jeigu galvojate, kad tokių indų Jūsų namuose nėra, galite klysti. Nes tinkamai pritaikius indus, daugelis jų gali atrodyti stilingiau nei įprastai.

Kokie indai naudojami serviravimui?

    • Stovai. Turbūt vienas populiariausių serviravimo indų yra įvairūs stovai. Tai kelių aukštų indai, kuriuose galima serviruoti vieno tipo arba skirtingus užkandžius, desertus. Tokie indai gali būti arba stikliniai, arba keramikiniai. Jie puikiai atrodo ant šventinio stalo. Be to, tai ne tik gražus, bet ir funkcionalus pasirinkimas, nes kelių aukštų serviravimo stovas užima nedaug vietos ant stalo, tačiau ant jo galima sudėti nemažai maisto.

    • Padėklai. Tiems, kurie ieško paprastesnių sprendimų, serviravimui nebūtina pirkti specialius indus ar įrankius. Tam gali pasitarnauti ir namuose jau esantys. Pavyzdžiui, įvairūs padėklai ir padėkliukai yra puikūs stalo serviravimo indai. Juos galima pritaikyti netgi švenčių metu. Pavyzdžiui, galbūt svetainėje, miegamajame ar koridoriuje turite dekoracinį padėklą su veidrodžiu? Ant jo patiekus maistą, jis gali tapti puikia šventinio stalo puošmena.

    • Saldaininės. Dar vienas specialus serviravimo indų pasirinkimas yra įvairios saldaininės. Jos labai puošia stalą ir tinka tiek kasdienai, tiek šventei. Galima rinktis įvairių formų ir dydžių saldainines. Vienos jų gali būti ant kojelės su dangčiu, kitos labiau primena vazas ar netgi meno kūrinius. Tačiau neabejotinai tokie indai labai puošia stalą.

    • Taurės. Taurės yra dar vienas indas, kuris gali tapti serviravimo indu vet kuriuose namuose. Ruošiatės šventei ir norite suteikti stalui šiek tiek gražių akcentų, bet neturite specialių šventinių indų? Panaudokite turimas taures. Pavyzdžiui, taurės ant kojelės puikiai tinka mišrainių ir salotų patiekimui, viskio taurės gali atstoti indus užkandžiams. Pamatysite, kad tokie sprendimai suteiks stalui daug šventiško įvaizdžio.

    • Tortinės. Tortinės taip pat yra priskiriamos prie serviravimo indų. Jų gali būti įvairių. Vieni mėgsta tortines ant kojelės, kiti žemesnes. Nesvarbu, kurios lėkštės tortui pasirenkamos, jos suteikia stalui šventiškumo. O kartais tortinė gali būti panaudota ne tik tortui. Pavyzdžiui, ant tortinės su kojele galima serviruoti ir kitus desertus, vaisius arba sukurti šventinė stalo dekoraciją.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *