Optimalus išlaidų už elektrą reguliavimas

elektros energijos kainaElektros energijos kaina – aktuali ir kartais netgi opi tema. Žmones sujudina bet kokia žiniasklaidoje apie tai pasirodanti informacija. Štai 2014-aisiais buvo pasirodę įvairių straipsnių.

Praėjusiais metais elektros tema sieta su karščiais – dėl pastarųjų augo verslo elektros sąnaudos. Besidomintieji ekonomika tikriausiai skaitė energetikos rinkų apžvalgą, o sekantys informaciją apie pasaulį džiaugėsi, kad Lietuvos ir Lenkijos jungties darbai sklandžiai eina pirmyn. Deja, skaitytojų neaplenkė ir naujienos apie elektros kainų augimą. Išsiaiškinta valdžios kaltė. Kadangi be elektros energijos neapsieina nei vieni namai, visos naujienos skaitytos su susidomėjimu. Ir jei praėjusiais metais vyravo negatyvumas dėl elektros kainų, tai šiemet jos mažesnės. O tai gera žinia vartotojams. Bet optimalesnis išlaidų reguliavimas pasiekiamas ir kitaip. Elektros energijos kaina „Elektrum“ tiekėjo puslapyje pateikiama gal kiek neįprastai, bet tai liudija apie apgalvotumą. Tiekėjas ne verslui siūlo dvi paslaugų grupes. Tai PRIVATUS KLIKT I ir PRIVATUS KLIKT II. Kiekvienam užėjusiam į Elektrum.lt internetinę svetainę paaiškinama, kaipgi pavyktų sureguliuoti išlaidas.

Pirmasis klausimas, kylantis pamačius du skirtingus paslaugų paketus, – kuo jie skiriasi? Kurį rinktis? Trumpa informacija apie kiekvieną leis padaryti geriausią finansinį sprendimą. PRIVATUS KLIKT I skirtas tiems, kurie naudoja vienos laiko zonos elektros energijos skaitiklį. Ką siūlo „Elektrum“? Elektros energijos kaina taikoma fiksuota, o terminas – 12 mėnesių. Pateikiama informaciją, kad produktas tinkamas turint LESTO persiuntimo paslaugų tarifų planą „Standartinis“, „Namai“ arba „Namai plius“. Na, ir, žinoma, į kriterijus įeina vienos laiko zonos skaitiklio naudojimas. PRIVATUS KLIKT II – produktas, skirtas naudojantiems dviejų laiko zonų elektros energijos skaitiklį. Fiksuota kaina taip pat taikoma 12 mėnesių laikotarpiui. Kaip teigiama, šis planas naudingas tiems, kuriems elektra reikalinga ir šildymui šaltuoju metų laiku, ir vėsinimui šiltuoju. Privalumas? Elektros energijos kaina visus metus bus vienoda. Vadinasi, šaltą žiemą nereikės gyventi ištuštinus kišenių. Produktą gali rinktis tie, kurie turi LESTO persiuntimo paslaugų tarifų planą, pavadinimu „Standartinis“, „Namai“ ar „Namai plius“.

Sudarius sutartį su nepriklausomu elektros energijos tiekėju įgaunama daugiau autonomijos. Kad ir kiek straipsnių pasirodytų žiniasklaidoje, tai tampa mažiau aktualu. Sakykime, užklupusi šalta žiema verčia žmones susiveržti diržus, o jūs ramiai sau laukiate pavasario, mat esate pasirinkę antrąjį „Elektrum“  paslaugų planą. Sutikite, tai skamba viliojančiai. O elektros išlaidos – svarbi finansinė dalis. Jų reguliavimas – asmeninio biudžeto valdymo meistriškumas. Atsižvelgiant į tam tikrus aspektus ir stebint savo veiksmus galima pasiekti puikių rezultatų. Vienas veiksmų, padedančių eiti geriausiu finansiniu keliu, yra sutarties su nepriklausomu tiekėju pasirašymas. Ir jei iki šiol atrodė, kad nepriklausomas tiekėjas naudingas tik verslui, tai laikas pakeisti nuomonę.  Šis sprendimas puikus buitiniams vartotojams.

Straipsnių apie elektros energiją žiniasklaidoje buvo, yra ir bus, tačiau pasirinkus tinkamą tiekėją net ir kainų kilimas nebeatrodo toks grėsmingas. Na, o kadangi apie jokius tarifų didėjimus pastaruoju metu apskritai nėra žinių, veide atsiranda šypsena.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *