Laidojimo paslaugos padės Jums sunkią dieną

Artimojo netektis daugeliui mūsų yra labai sunki našta, tačiau galime pasidžiaugti, kad specialistų teikiamos laidojimo paslaugos – padeda šią dieną padaryti lengvesne. Žinoma, ne emociškai, tačiau bent jau fiziškai, kadangi visos reikalingos paslaugos atliekamos už artimus žmones, kuriems lieka ramus laikas gedėjimui.

Karsto pasirinkimas

Pirmiausia reikia rasti tinkamą karstą, kurių pasirinkimas rinkoje šiuo metu yra labai platus. Dažniausiai siūlomi standartiniai, tačiau tais atvejais, kai jie nėra tinkami – siūlome rinktis gamybos pagal individualius užsakymus paslaugą. Daugeliui žmonių tai yra tinkamas pasirinkimas, juolab, kai velionis tikrai tai būtų gerbęs.

Kadangi šiuo metu karstai su kūnu dažniausiai deginami – geriau yra mažiau pompastikos.

Tinkama apranga

Žinoma, reikalinga ir tinkama apranga. Kai kurie velioniai žino – kokia apranga jiems labiausiai tinkama ir tuo pačiu iškart nurodo – su kokia turi būti laidojami. Tačiau kartais tokio pageidavimo nebuvo palikta ir artimieji ne visada žino – ko reikia. Tuomet siūlome palikti darbus specialistams, kurie žino – kaip aprengti žmogų paskutinę jo dieną žemėje.

Palaikų pervežimas

Jeigu Jums reikalingas mirusiojo palaikų pervežimas – tuomet reikia ieškoti verslininkų, kurie teikia tokias paslaugas. Kai kurie perveža iš užsienio, tuo tarpu kiti transportuoja Lietuvos ribose. Svarbiausia, kad ne visi geba tai daryti, ne visi turi reikalingą įrangą, tad siūlome rinktis atsakingai. Juk geriausia, kai viskas padaryta nuo A iki Ž.

Gėlių pasirinkimas

Karstas dažniausiai puošiamas gėlėmis, tad dar vienas pasirinkimas, kurį reikia apgalvoti – tinkamiausių gėlių. Tikrai ne visada ir ne visi renkasi tokias, kurios yra skirti laidojimui. Kai kurie nori kažko neįprasto. Ypač tokiu atveju, kai miršta mažas žmogus, jaunas. Pageidavimai turi būti pateikiamo atsakingam asmeniui.

Maistas

Laidojimo namai pasirūpina viskuo, kuo reikia. Kadangi dažniausiai išlydėjimas trunka kelias dienas – taip pat reikia pasirūpinti ir maistu, kuris skirtas asmenims, kurie nori susėdę prie arbatos gražiai pasikalbėti apie žmogų. Tai – natūralus poreikis ir gerai, kai tuo yra ir pasirūpinama.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *