Kodėl verta rinktis ekologiškus puodelius kavai?

Remiantis statistika, kiekvienais metais Lietuvoje sunaudojama apie 40 mln. vienkartinių puodelių kavai. Skaičiai nemaži, tad šių vienkartinių indų poveikio gamtai klausimas tampa vis aktualesnis. Nors neperdirbami puodeliai kavai jau naudojami itin retai, tačiau net ir perdirbamiems vienkartiniams puodeliams atrandamos dar geresnės alternatyvos. Ekologiški puodeliai kavai, suyrantys aplinkoje vis labiau populiarėja šioje rinkoje. Svarstote, kodėl verta juos rinktis ir kokia tokio sprendimo nauda žvelgiant iš verslininkų pusės? Mes atsakysime į šiuos klausimus.

Kiekvienas ekologiškas puodelis tai ne žala, bet nauda gamtai

Draugiškiausi gamtai yra ekologiški puodeliai kavai, gaminami iš cukranendrių pluošto. Jie per maždaug 90 dienų biologiškai suyra gamtoje ir sudaro dirvožemio kompostą. Tad didžiausias paskatinimas naudoti būtent šiuos puodelius yra teigiamas jų poveikis aplinkai. Teikti pirmenybę ekologiškiems puodeliams kavai galima netgi palyginus juos su perdirbimui tinkamais popieriniais puodeliais. Kalbant apie pastaruosius vienkartinius indus, problema slypi dviejuose aspektuose. Pirmiausia, Lietuvoje nėra tinkamų vienkartinių puodelių perdirbimo technologijų, todėl jie dažniausiai deginami. Visų antra, dauguma vartotojų puodelius išmeta į mišrių atliekų konteinerius, tad jų perdirbimas netenka prasmės. Tad ekologiški puodeliai kavai yra vienintelis sprendimas, garantuojantis tai, kad panaudota talpa net ir be papildomų procesų, tokių kaip perdirbimas, nesukels jokios žalos gamtai.

Dėmesys opiai problemai sukurs atitinkamą Jūsų įvaizdį klientų akyse

Šiandien gamtos taršos problemos aktualios daugumai lietuvių. Jūsų požiūris šiais klausimais ir atsakingi sprendimai prisidėti prie gamtos išsaugojimo sudaro dalį jūsų verslo įvaizdžio. Daugumos neabejingų ekologijai klientų akyse jūs tapsite bendraminčiu, o tai be abejo paskatins apsilankyti pas jus dar ne kartą. Be to, galbūt atrodo ir neįtikėtina, tačiau ekologiški puodeliai kavai gali netgi turėti įtakos klientų skaičiui. Tie, kuriems ypač svarbu naudoti tik ekologišką tarą, gali paprasčiausiai nesinaudoti paslaugomis, jei kavinėje naudojami paprasti neperdirbami puodeliai kavai ir nuolatos lankytis ten, kur ekologijai skiriama pakankamai dėmesio.

Šios priežastys yra svarus įrodymas, kad kiekvienas pardavėjas turi pagalvoti ne vien apie nepriekaištingą kavos skonį ir estetišką jos pateikimą. Tuo labiau, kai ekologiški sprendimai pastaruoju metu tampa vis ekonomiškesni ir ekologiški puodeliai kavainėra išimtis. Jų kaina praktiškai nesiskiria nuo kitų variantų, o nauda neįkainojama ir ilgalaikė.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *