Buhalterinių paslaugų įmonė siūlo pagalbą verslui

verslo konsultacijos

Tiek naujai įsteigtai įmonei, tiek ilgesnį laiką vystomam verslui reikalinga buhalterio pagalba – tinkamai vykdoma įmonės apskaita ir tvarkinga buhalterija ne tik sumažina rūpesčių bagažą, bet ir padeda išvengti brangiai kainuojančių klaidų. Optimalus sprendimas smulkiam ir vidutiniam verslui – buhalterines paslaugas teikiančios įmonės, pvz., FRONDITA, UAB, kuri pasirūpins buhalterijos apskaitos parengimu bei priežiūra. Buhalterinių paslaugų įmonė kainuoja kur kas mažiau nei atskiro buhalterio samdymas, todėl tai puikus sprendimas, leidžiantis efektyviai planuoti finansus.

 

Verslo sėkmės paslaptis – darykime tai, ką mokame geriausiai!

Tinkamai vykdoma buhalterinė apskaita yra būtina verslo dalis. Natūralu, kad daugelis verslininkų neturi buhalterinių žinių ir šiuos darbus patiki atitinkamos srities ekspertams. Iš tiesų, praktika rodo, kad žinomas posakis, jog laikas yra pinigai versle yra ypatingai svarbus, todėl siekiant sėkmės būtina, kad kiekvienas įmonės darbuotojas darytų tai, ką moka geriausiai. Kitaip sakant, skirdami savo laiką buhalterijos žinių gilinimui, negalėsite susikoncentruoti ties plėtros, rinkodaros ar tobulėjimo klausimais. Lygiai taip pat rizikuosite, jei buhalterijos darbus patikėsite kitos kvalifikacijos darbuotojui, net ir tuo atveju, jei šis išlaikys kelių savaičių kursus. Deja, buhalterijoje palikta klaida gali kainuoti daug bemiegių naktų ir gana dideles išlaidas, todėl geriau nerizikuoti. Ir priešingai – samdydami buhalterines paslaugas teikiančią įmonę jūs išvengsite bet kokių su buhalterija ar apskaita susijusių rūpesčių ir būsite tikri atliekamų procesų sklandumu. Svarbus privalumas yra tai, kad buhalterines paslaugas teikiančios įmonės nereikalauja tokių didelių investicijų kaip atskiro buhalterio samdymas, be to, tokios įmonės dirba be ligos ar atostogų dienų, todėl būsite tikri, kad jums reikalinga informacija bus visuomet „po ranka“, kada tik jos beprireiktų.

 

Bendraukite su profesionalais ir išvenkite rūpesčių

Savo įmonės buhalterijos darbus privalote patikėti tiems, kuriais galite pasitikėti. Bendraukite tik su ilgametę patirtį turinčiais profesionalais, kurie gali užtikrinti atliekamų darbų tikslumą. Tokios bendrovės laikosi visų LR įstatymų, dirba su naujausia programine įranga, seka VMI naujienas. Patikima buhalterinių paslaugų įmonė ne tik užtikrins tvarkingą buhalterinę apskaitą, bet ir suteiks visas reikalingas konsultacijas, patars finansų planavimo klausimais.

 

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *