Marškinėliai su užrašu – originalus ir praktiškas dovanos pasirinkimas

Marškinėliai su užrašuKartu su vasara įprastai finišuoja vestuvių, krikštynų bei kitų didžiųjų švenčių maratonas. Gelstantys rudeniniai lapai  leidžia trumpam atsikvėpti ir vėl kibti į darbus, nes kalėdinis laikotarpis ateina greičiau nei daugelis mūsų spėja suprasti. O kur dar geriausių draugų ar artimųjų gimtadieniai! Marškinėliai su užrašu – puikus dovanos pasirinkimas, kuris tiks bet kokiai progai – išskirtinio dizaino gaminiai patiks tiek Jūsų tetulei, tiek būsimam tėčiui ar įmonės vadovui.

Renkantis marškinėlius, visų pirma, dėmesį atkreipkite į sudėtį. Rinkitės medžiagą, kurios pagrindas būtų medvilnė, o ne sintetika, nes ji yra kur kas mielesnė odai, tokius marškinėlius norisi dėvėti kiekvieną dieną. O ir po pirmojo skalbimo nereikės atsisveikinti su marškinėliais.

Marškinėlių su įvairiais spalvingais tekstais yra tikra gausybė, todėl visuomet apgalvokite, ką šia dovana norite pasakyti adresatui. Pavyzdžiui, užrašas gali šmaikščiai „įgelti“ Jūsų broliui dėl pomėgio žvejoti ar pamaloninti super žmoną. Verta pastebėti, kad pastaruoju metu jaučiamas vis didesnis poreikis marškinėliams su individualiais užrašais. Belieka tik išsirinkti geriausią frazę, kuri apibūdintų šventės kaltininką.

Labai svarbu, kad nepasirinktumėte per mažo dydžio. Jau geriau laisvesni marškinėliai nei dovana iškart paslėpta giliai spintoje. Jeigu turite galimybę, paklauskite artimųjų, koks juos nešiojančio asmens dydis. Tokiu būdu būsite tikri dėl dydžio ir visuomet maloniai šypsositės, kai pamatysite dėvint dovanotus marškinėlius.

Puiku dar ir tai, kad ši dovana bus praktiška. Juk statulėlės, magnetukai, žvakės renka tik dulkes ir yra realiai nepanaudojami. Na, o marškinėliai su užrašu bus puikus variantas, kai norėsite išsiskirti iš minios ar pasisemti teigiamų emocijų.

Jeigu nežinote, kokia adresato mėgstamiausia spalva – „saugiausi“ variantai – juoda arba balta spalvos. Spalvos daro didelę įtaką mūsų nuotaikai bei emocijoms. Ir kažin ar Jūsų draugė nešiotų oranžinės spalvos šmaikščius marškinėlius, jeigu tai jos pati nemėgstamiausia spalva.

Nusprendus, kokius marškinėlius dovanosite, belieka tik įpakuoti. Juk kiekvienam smagiau, kai dovana yra gražiai supakuota ir viskas apgalvota iki pat smulkmenų. Taip žmogus, kuriam pirkote šią dovaną, galės pajausti, kad tikrai viską darėte nuoširdžiai bei ilgai mąstėte kaip jį nustebinti.

 

 

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *