Geriausia atgaiva vasarą – batutai ant vandens

windport

Šiltuoju metų laiku, o ypač, kai lietuviškos vasaros kasmet muša karščio rekordus, gyventojai nuolat ieško būdų laisvalaikį leisti arčiau vandens. Todėl žaibiškai populiarėja batutai ant vandens. Tai puiki pramoga tiek mažiems, tiek dideliems. Be to, tinka įvairioms progoms. Tad daugelis tautiečių renkasi šią pramogą ne tik įprastam laisvalaikio praleidimui, bet ir švenčių metu.

Vandens batutai – tai tarsi didelis kliūčių ruožas iš pripučiamų batutų. Ant vandens telkinio sukurtas kliūčių ruožas – puiki pramoga tiems, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikį. Svarbiausia, jog čia bandyti įveikti kliūtis įdomu ir vaikams, ir jų tėveliams. Todėl tai gali būti puiki pramoga visai šeimai. Tikslas – įveikti visą kliūčių ruožą ir puikiai praleisti laiką.

Tinka ir šventėms

Pastebima tendencija, jog vis dažniau vandens batutų parkas tampa pasirinkimu įvairių švenčių metų. Pavyzdžiui, vaikų gimtadieniams tai puiki pramogos idėja. Vandens batutų parkų Lietuvoje galima rasti kone kiekviename mieste. Galite pasidomėti, kuris parkas yra arčiausiai Jūsų. Šventės dalyviai tikrai apsidžiaugs tokia pramoga. Be to, šalia parkų dažniausiai yra daug vietos poilsiui, kur galite surengti iškylą po atrakcijų. O jeigu prie parko yra kavinė ar užkandinė – nereikės rūpintis maistu patiems.

Svarbiausia – saugumas

Visos pramogos ant vandens, tad ir batutai ant vandens yra pavojingos ir reikalauja laikytis saugaus elgesio taisyklių. Tad jeigu į batutų parką vykstate pirmą kartą, iš karto pasikalbėkite su keliaujančiais kartu apie tai, kaip saugiai elgtis ant vandens.

Žinoma, atvykus reikės išklausyti saugaus elgesio instruktažą, apsivilkti gelbėjimosi liemenes, kurias vilkėti reikės visą laiką, kol būsite ant batutų. Taip pat pramogaujant reikia saugoti save ir kitus, kad nesusižeistumėte ar nesužalotumėte kitų. Labai svarbu pramogaujant per daug neskubėti ir laikytis tinkamo atstumo nuo kitų žmonių. Tam kliūčių ruože netgi ribojamas žmonių skaičius.

Batutai – gana pavojinga pramoga, todėl pramogaudami nuolat galvokite apie tai, kaip apsaugoti save. Nešokite iš aukštai, per daug neskubėkite. Labai svarbu atminti, kad batutai ant vandens gali būti šlapi ir slidūs, tad per daug atsipalaidavus per juos bėgioti nereikėtų, nes galite nukristi ir susižeisti. Tik pramogaujant saugiai galėsite smagiai ir be rūpesčių praleisti laisvalaikį batutų parke.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *