Pigūs skrydžiai: kaip gauti geriausius pasiūlymus

Skrydžių užsakymas gali būti nelengva užduotis, ypač kai bandoma rasti geriausius pasiūlymus nuolat svyruojančioje rinkoje. Tačiau žinojimas, kada rezervuoti skrydžius, gali turėti didelės įtakos jums tenkančiai kainai. Taigi, jei jus domina pigūs skrydžiai, pateikiame jums ne vieną patarimą, kuris padės atrasti geriausiomis kainomis pasižyminčius lėktuvo bilietus.

  • Užsisakykite anksti, kai yra didžiausias kelionių srautas: Jei planuojate keliauti piko metu arba per šventes, paprastai patartina skrydžius užsisakyti gerokai iš anksto. Artėjant kelionės datai oro linijos paprastai padidina kainas, todėl ankstyvas užsakymas gali padėti užsitikrinti mažesnes kainas ir geresnes laisvas vietas.
  • Apsvarstykite galimybę keliauti ne piko metu: Jei esate lankstus dėl kelionės datos, apsvarstykite galimybę skristi ne piko metu. Užsisakydami skrydžius išvykimo savaitės viduryje arba sezono metu, dažnai galite gerokai sutaupyti, palyginti su kelionių piko metu, kai paklausa yra didesnė.
  • Stebėkite kainas ir nustatykite įspėjimus: Atidžiai stebėkite skrydžių kainas iki norimos kelionės datos. Naudokitės kainų palyginimo svetainėmis, nusistatykite perspėjimus apie bilietų kainas ir stebėkite socialinės žiniasklaidos kanalus, ar nėra greitų išpardavimų ir paskutinės minutės pasiūlymų. Būdami aktyvūs ir nuolat informuoti apie kainų svyravimus, galėsite pasinaudoti geriausiais pasiūlymais.
  • Lanksčiai pasirinkite datas: Lankstumas yra labai svarbus ieškant pigių skrydžių. Naudokitės oro linijų bendrovių ir kelionių svetainių siūlomomis lanksčių datų paieškos priemonėmis, kad palygintumėte įvairių datų kainas. Vos keliomis dienomis pakoregavę kelionės datą, kartais galite sutaupyti nemažai lėšų.
  • Apsvarstykite galimybę užsisakyti bilietus tinkamu paros metu: Tyrimai parodė, kad skrydžio užsakymo dienos laikas gali turėti įtakos jūsų mokamai kainai. Paprastai užsisakant skrydžius anksti ryte arba vėlai vakare, kainos gali būti mažesnės, palyginti su užsakymais piko valandomis.
  • Venkite rezervuoti bilietus per daug iš anksto arba paskutinę minutę: Nors kartais dėl ankstyvo užsakymo kainos gali būti mažesnės, per ankstyvas užsakymas ne visada garantuoja geriausius pasiūlymus. Taip pat laukti iki paskutinės minutės, kad užsisakytumėte skrydžius, gali būti rizikinga, nes artėjant kelionės datai kainos gali padidėti. Stenkitės užsisakyti skrydžius per optimalų užsakymo laikotarpį, kuris paprastai yra trys-keturi mėnesiai iki išvykimo vietiniams skrydžiams ir šeši-aštuoni mėnesiai tarptautiniams skrydžiams.
  • Apsvarstykite alternatyvius oro uostus ir oro linijų bendroves: Išplėskite paiešką ne tik didžiuosiuose oro uostuose ir apsvarstykite galimybę skristi į netoliese esančius antraeilius oro uostus, kuriuose gali būti pigesni bilietai. Be to, būkite atviri skrydžiams su pigių skrydžių bendrovėmis arba mažiau žinomais vežėjais, nes jie dažnai siūlo konkurencingas kainas ir gali papildomai sutaupyti papildomų mokesčių.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *