Kodėl šventei verta pasirūpinti mikroautobusų nuoma?

mikroautobusų nuoma

mikroautobusų nuomaJau kuris laikas jokių didelių švenčių neįsivaizduojame be prabangaus papuošto limuzino. Tačiau transporto nuoma užsiimančios įmonės pripažįsta, jog limuzinų era po truputį keliauja į antrą planą, o šventėms besiruošiantys žmonės ima rūpinti mikroautobusų nuoma.

Jeigu Jums mikroautobusas atrodo ne itin šventiška transporto priemonė, pats laikas pagalvoti apie tai, jog didžiulės šventės, tokios kaip vestuvės, krikštynos, gimtadieniai, išleistuvės yra puiki proga pasilinksminti visiems kartu, tad kodėl nepasirūpinus patogiu ir geru, o ne tik gražiu variantu?

Mat buvo laikas, kai limuzinai buvo nuomojami todėl, kad tai išskirtinė transporto priemonė. Šiandien limuzinų nuoma jau kone kiekviename Lietuvos mieste, tad šventės metu net ir pats prabangiausia limuzinas jau nieko nestebina. Be to, šiuolaikiniai mikroautobusai nuomos punkte taip pat atrodo įspūdingai. Ypač jeigu rinksitės prižiūrėtą ir naujesnių metų transporto priemone. Be to, nuomos punktas tikrai pasirūpins, kad Jūsų mikroautobusas būtų papuoštas, šventiškai sutvarkytas ir tikrai atrodytų įspūdingai

O ką jau kalbėti, kad tai ir nėra pats patogiausias transporto būdas. Nors limuzinas dažniausiai siejasi su vestuvėmis, vestuvininkai jau linkę mieliau nuomotis mikroautobusus. Mat į limuziną nepatogus talpinti nemažai žmonių, o ką jau kalbėti apie tai, kad jame tikrai ne rojus moterims su vakarinėmis suknelėmis.

Tuo tarpu mikroautobusų nuoma gali nustebinti, nes tai tikrai patogi transporto priemonė. Čia be vargo tilps ir suknelė, ir šiek tiek užkandžių, ir visa gera kompanija. Kelionės metu nereikės jaudintis dėl karščio, nes mikroautobuse visuomet pakankamai erdvės. Be to, tiems, kurie jaudinasi, jog mikroautobusų nuoma neatstos limuzino, galima pranešti, jog jau nuomojami šventėms pritaikyti mikroautobusai. Jų sėdynių išplanavimas primena limuzino, tad visi svečiai gali vieni kitus matyti ir patogiai jaustis.

Tačiau visų svarbiausia priežastis, dėl kurios mikroautobusų nuoma gali būti puikus pasirinkimas Jūsų šventei – patogus važiavimas. Ko gero žinote ne vieną istoriją, kaip dėl to, kad limuzinas turi ribotas važiavimo galimybes, per švente tenka atsisakyti vienos ar kitos gražios vietos. Tuo tarpu su mikroautobusu patogiai privažiuosite kone visur, todėl galėsite įsiamžinti visose Jums širdžiai mielose vietose.

 

 

 

Panašūs straipsniai

2 Comments

  1. Asmeniškai man svarbiausia, kad būtų patogus ir geras variantas. Todėl mikroautobuso nuoma didesniems susibūrimams praktiškiausias variantas.

    1. Iš tikrųjų, nors mikroautobusas ir yra mažesnis už autobusą, jame yra daugiau vietos vienam keleiviui. Tai stengiuosi rinktis juos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *