Trumpo filmo susukimas

skubus kreditas

skubus kreditasAtrodo, kad pagaliau man pavyko įgyvendinti savo svajonę, ir jau esu trumpo filmo autorius. Nežinojau, kada gyvenime mane aplankys toks nuostabus dalykas, tačiau panašu, kad jis nutiko ir yra kaip tik dabar, nors man ir buvo reikalinga visų draugų pagalba, taip pat ir skubus kreditas, daug visokių pagalbų iš šalies. Dabar aš laimingas. Visi sakė – Bobai, tau nepavyks. Bet man pavyko, ir aš esu ir dėkingas likimui, ir velniškai laimingas, kad tokią progą gavau, juk ne kiekvienam ji ir pasitaiko.

Filmavimas

Scenarijų rašiau du mėnesius. Pradžioje negalvojau, kad tai bus scenarijus, maniau, kad čia šiaip kažkokia novelė. Tačiau, kadangi paskutiniu metu studijavau su kinu susijusius dalykus, tai ėmiau jausti, kad viskas krypsta ten, kur visada dega kamerų šviesa, ir kur vyksta kažkas daugiau, negu gali tikėtis. Supratau, kad man reikia kažką daryti ir nuspręsti, kokia linkme noriu šį pasakojimą pakreipti. Vienas draugas kaip tik pasakė, kad gali padėti su kameromis. Jis dabar planuoja atlikti operatoriaus praktiką. Tada supratau, kad metas išbandyti kažką naujo ir ėmiau ieškoti trupės. Suradau aktorius pirmiausiai, nes tai mano draugai, kurie, pasirodo, dar ir puikiai moka vaidinti. Tai dar ne viskas. Tada prasidėjo kitų žmonių paieškos. Kol nepradedi nieko daryti, nežinai, kiek daug visko reikės. Nežinai, nesitiki, kad bus reikalinga tiek daug žmonių, kad paskutinę akimirką tik skubus kreditas visa para apskritai jau galės išgelbėti tave. Nenutuoki, kad turėsi tiek daug dirbti, kad gautum, ko nori. Tiesiog neįsivaizduoji kai kurių dalykų. Tad filmavimas yra toks dalykas, kuris pareikalauja nežmoniškai daug pastangų, o ir finansų. Su nuliniu biudžetu nelengva, bet aš manau, kad mano skubus kreditas jau greitai net bus grąžintas. Kad man pavyks padaryti, ką aš sumaniau. Kad turėsiu, kuo nustebinti visus, ir tai ilgai netruks. Dabar vyksta vadinamoji post-produkcija, kai aš jau apdirbinėju medžiagą ir tuojau filmas išvys ekraną.

Išlaidos

Taip, dabar išlaidos. Nesitikėjau, bet man buvo būtinas skubus kreditas visa para. Tiesiog nebūčiau galėjęs be jo išsiversti. Jis buvo būtinas. Gyvybiškai būtinas ir svarbus. Kiekvienas, kuris nori sukurti filmą, žino, kad skubus kreditas apskritai padengia tik nedidelę dalį išlaidų, nes tiek, kiek galų gale tenka išleisti, yra, sakykime, iš viso kosminės sumos. Taigi, su jomis man ir tenka gyventi, o ką daugiau galiu padaryti? Na, bet man labai pasisekė. Skubus kreditas internetu padengė tam tikras išlaidas. O to, ką nepirkau, ir kam neskolinau, gavau nemokamai. Labai gerai, kad turiu draugų, kurie gali padėti tose situacijose, kai jau atrodo, kad pasiekei akligatvį. Taigi, net ir skubus kreditas per 15 min nebūtų išsprendęs visų lūkesčių, jei ne mano nuostabieji draugai. Tai jie padėjo daugiausiai. Ir materialiai, ir moraline prasme. Sakoma, kad vienas lauke yra ne karys, ir tai ties. Vienas lauke yra nebent filosofas, kuris nedaro, bet viską gerai apgalvoja. Aš buvau karys, mes visi tokiais buvome. Ir šitas mūšis jau beveik laimėtas. Nes filmas jau beveik pagamintas, tuojau mes galėsime pasakyti, kiek iš viso viskas kainavo. Filmas bus 15 minučių, taigi, vadinamasis trumpo metro. Be to, jis turėtų būti rodomas per didįjį ekraną. Jeigu rodysiu per mažą kompiuterį, tai viskas tiesiog žlugs, čia reikia didelio ekrano.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *