Top 10 patarimų, kaip greičiau išmokti anglų kalbą, gyvenant vietinėje aplinkoje?

zurnalas anglu kalba

Nors išmokti kalbą, gyvenant toje šalyje, yra kur kas lengviau, tačiau kalbos mokymąsi galima dar labiau paspartinti. Tam ypač gerai tinka produktyvūs ir didelio susidomėjimo ir pasisekimo Lietuvoje sulaukę anglu kalbos kursai „Kolibrio metodas”. Tačiau Jūs galite mokintis ir savarankiškai. Tam užtenka žinoti keletą patarimų, kurie padės mokantis anglų kalbos.

1. Vietos leidiniai

Vos tik atsikėlus, kiekvieną rytą perskaitykite anglišką laikraštį, nuo pradžios iki galo. Nesvarbu, kokį laikraštį pasirinksite, svarbu, kad patiktų. Nebūtina skaityti nuobodžių straipsnių, pasirinkite, kas aktualu Jums.

2. Kišeninis žodynas

Jis nebrangus, kompaktiškas ir naudingas. Turėkite jį visuomet su savimi. Juk kur beeitumėte, aplinkui pilna nežinomų žodžių. Turėdami kišeninį žodynėlį galėsite iš karto pasitikrinti jo vertimą.

3. Naudokite naujus anglų kalbos žodžius bendraudami

Kai išmoksite naujų žodžių, nepamirškite jų naudoti kalbėdami. Tai padeda labiau įsiminti žodį, vėl panaudoti, kai reikia.

4. Mokinkitės kartu su draugais

Suburkite grupę, kurios bendras tikslas būtų išmokti anglų kalbą. Taip daug lengviau ir linksmiau. Tai lyg vietiniai mini anglų kalbos kursai. Susitarkite dieną ir laiką, kada turite susiburti drauge. Susitikę diskutuokite apie naujus žodžius ir frazes, kurias išmokote, aptarkite žurnalus, knygas ir pasiūlykite kitiems.

5. Kalbėkite tik angliškai

Visuomet stenkitės kalbėti tik angliškai, net jeigu bendraujate su draugu. Per grupės susitikimus nenaudokite nei žodžio lietuviškai. Tai labai svarbu, jeigu norite išmokti laisvai bendrauti anglu kalba.

6. Mąstykite angliškai

Tai gera praktika mokinantis kalbos. Galvojimas savo gimtąja kalba lėtina mokymosi procesą. Negalvokite lietuviškai, ką turėtumėte pasakyti, galvokite iškart angliškai, ir netrukus pastebėsite, kad frazės išeina greičiau ir lengviau. Norite išmokti mastyti angliškai? Tam labai gerai tinka jau minėtas „Kolibrio metodas”, informacijos apie kurį daugiau rasite apsilankę svetainėje KolibrioMetodas.lt

7. Skaitykite bent vieną knygą anglų kalba per mėnesį

Knygos supažindina su kalbos galimybėmis, atskleidžia įvairius būdus, kuriais žodžiai gali būti naudojami. Tokiu būdu patobulinsite savo žodyną. Taip pat skaitymas formuoja mąstymą – kai Jūs skaitote, esate priverstas automatiškai mąstyti ta kalba.

8. Žiūrėkite anglišką žinių programą

Tai darykite bent pusvalandį. Žinių pranešėjų kalba dažniausiai yra labai aiški ir taisyklinga. Taip pat naudinga žiūrėti įvairias angliškas televizijos šou laidas.

9. Kiekvieną savaitę po anglišką filmą

Peržiūrėkite bent po vieną filmą anglų kalbą per savaitę. Geriausia, jeigu jie būti su subtitrais. Tokiu atveju, visuomet žinosite, ką autorius kalba, o filmo kontekstas padės suprasti, ką reiškia nežinomos frazės.

10. Viešumoje klausykitės kitų

Pasakysite, kad negražu slapta klausytis? Tačiau, kai kurie žmonės viešumoje labai garsiai kalba, ir neįmanoma jų negirdėti. Maža to, tai gali būti puiki praktika išgirsti naujų žodžių ir frazių, kurie naudojami buitinėje kalboje.

Užsienio kalbos mokymasis, gali būti nepakartojama patirtis visam gyvenimui. Kaip išmokti anglų kalbą, yra begalė patarimų. Jeigu turite daug užsispyrimo mokinkitės savarankiškai, taip pat galite pasidomėti „Kolibrio metodu”, kuris padės labai greitai ir efektyviai prabilti anglų kalba.

Sėkmės mokantis!

Patiko straipsnis? Pasidalink su juo spausdamas socialinius mygtukus apačioje.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *