Apatinis trikotažas ateityje

liemenėlėsMokslininkai nenustoja stebinti mūsų savo naujausiais išradimais. Tvirtinama, kad ateityje apatiniai bus spausdinami tik 3D spausdintuvu. Tai darysime savo namuose arba specializuotose parduotuvėse. Pagrindinis pliusas tokių atspausdintų apatinių – tai kad jie bus spausdinami pagal individualius išmatavimus, todėl tiks konkrečiam žmogui idealiai. O išmatavimai bus išanalizuoti specialia programėle, kurią kiekvienas galės turėti savo išmaniajame telefone.

Taip pat klientai galės nebijodami užsakinėti apatinį trikotažą internetu, nes galimybė, kad užsakytas apatinis trikotažas netiks arba jie nespės įsigyti reikiamo dydžio – bus visiškai atmesta. Kolkas 3D spausdinuvais yra spausdinami apatiniai tik iš poliamido. Tai aišku ne pati tinkamiausia medžiaga apatiniam trikotažui, todėl jo dėvėti kasdien negalėsite, tačiau tokie apatiniai puikiai tiks ypatingai progai ar kaip dovana.

Šiuo metu kuriamos naujos medžiagos, iš kurių bus galima spausdinti apatinį trikotažą ir kurį galėsite dėvėti kasdien ir jis bus itin malonus kūnui. Kolkas yra nedaug išbandžiusių tokį apatinį trikotažą, bet jau internete mirga atsiliepimai, kad dėl medžiagos iš kurios spausdinami apatiniai – kol kas jie nėra itin patogūs. Mokslininkai teigia, kad artimoje ateityje spausdinsime sau apatinį trikotažą tiesiog namuose, turėdami 3D spausdintuvą. O štai medikai nelabai džiugiai nusiteikę dėl tokių apatinio trikotažo tendencijų – nes ne vieni spausdintuvu atspausdinti apatiniai nepakeis medvilnės, viskozės ar šilko, nes kaip bebūtų jie galės bus spausdinami tik chemiškai sukurtų medžiagų. Šios medžiagos kenks odai  bei sveikatai.  Kol kas galime tik pasidžiaugti, kad technologijos juda į priekį, tačiau šiuo metu ne vieni atspausdinti apatiniai nepakeis mielai dėvimų kelnaičių bei liemenėlių iš natūralių pluoštų. Todėl džiaukimės šiuo metu rinkoje siūlomų apatinių nauda bei grožiu, juk pasirinkimas labai didelis: bazinės, nėriniuotos,  besiūlės, puošnios ar kasdienės, seksualios ar mergaitiškos liemenėlės ir kelnaitės.

 

 

 

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *