Jei drabužiai berniukams artimiausioje parduotuvėje brangūs…

Kartais taip nutinka, kad apsilankius parduotuvėje paaiškėja keli dalykai: pasirinkimas nekoks, kainos per didelės, konsultantai visaip stengiasi „iškišti“ prekę. Žinoma, būna ir atvirkštinių atvejų. Bet jeigu artimiausioje parduotuvėje drabužiai berniukams pasirodė per brangūs, yra bent keli variantai, ką daryti.

Ieškoti toliau įsikūrusios parduotuvės

Logiška, kad artimiausioje parduotuvėje neradus gerų pasiūlymų vykstama į tolimesnę. O ar tolimesnė yra arti, ar už kelių kilometrų, priklauso nuo vietos, kurioje esate.

Veikiausiai sutiksite, kad apsipirkimas kartais užima daug laiko. Jei viena parduotuvė nieko tinkamo nepasiūlė, tada einama ar važiuojama į kitą. Kai atstumas tarp prekyviečių nedidelis, tai ir laiko kiek sutaupoma. Bet tais atvejais, kai parduotuves skiria visas miestas, tenka ir laiko daugiau skirti, ir maršrutas ne visada patogus.

Atkreiptinas dėmesys: jei į parduotuvę užsukote po darbo, o asortimentas pasirodė nevertas dėmesio, tai dar nereiškia, jog tęsite rūbų paieškas. Kodėl? Viena priežastis – pikas, kai gatvėse daug mašinų ir kamščiai. Kita priežastis – prekybininkų darbo laikas. Kol pasieksite parduotuvę, jis jau gali būti pasibaigęs.

Pirkti internete

Ką tik aptarti dalykai skatina gręžtis į pirkimą internetu. Tiek drabužiai berniukams, tiek mergaitėms ir kūdikiams čia parduodami nepriklausomai nuo darbo laiko. O ir atstumo kriterijus tampa nebaisus.

Nelabai apsiverčia liežuvis sakyti, jog pirkimas internetu yra naujovė. Nemažai tėvų teigia, kad drabužiai berniukams ir mergaitėms šiuo būdu buvo nupirkti jau daug kartų ir kaskart užsakymai pateisindavo lūkesčius.

Reikėtų paminėti, kad prisėdus prie kompiuterio galima rasti daugiau prekių, nei nuvažiavus į miesto centrą. Tuo vadovaujantis rašomas aukštas balas internete prekes siūlančioms parduotuvėms. Pavyzdžiui pasaulisdelne.lt.

Planuoti pirkinius

Kalbant apie aprangą imama galvoti ir apie kitas prekes. Viskas susiję. Atlyginimas skaidomas į dalis, nėra kaip visų pinigų skirti vienam daiktui. Vadinasi, tenka skrupulingai planuoti. Nors juokaujama, kad žmogus planuoja, o Dievas juokiasi, iš tikro finansinis raštingumas dar niekam nepakenkė.

Pirkinių planavimas – tai ne vien galvojimas, kiek lėšų atseikėti drabužiams. Galima išskirti dvi sritis – pirkinius, kurių reikia dabar, ir tuos, kurių reikės vėliau. Pirmos srities pavyzdys – duona. Antros srities pavyzdys – atostogų kelionė.

Be, kaip sakoma, visur turėtų būti pusiausvyra. Jei galvoje vien finansų planavimas ir jei ši mintis persekioja nuo ryto iki vakaro, tada nelieka laiko kitiems dalykams. O juk šeima, vaikų auginimas – ne tik piniginiai reikalai, bet ir bendravimas, rūpestis, meilė.

Svarbiausia, kad drabužiai būtų kokybiški

Paklauskite tėčių, paklauskite mamų, kokie drabužiai berniukams ir mergaitėms turėtų būti. Atsakymas bus pateiktas kaipmat: jie turi būti kokybiški. Ilgai renkamasi ne tik todėl, kad aktualu rasti mažą kainą. Ilgai renkamasi todėl, kad reikšmė teikiama aprangos kokybei.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *