Profesionali plaukų kosmetika: kodėl ji veiksmingesnė už pigius produktus?

Galima pajuokauti, kad šiame pasaulyje yra dviejų tipų žmonės: tie, kurie skaito etiketę ant šampūno buteliuko, ir tie, kurie tiesiog plauna plaukus. O šampūnai būna dviejų tipų: profesionalūs produktai ir vaistinės radiniai. Etiketes skaitote ar ne, bet ar kada susimąstėte, kaip iš tikrųjų veikia jūsų šampūno sudedamosios dalys? Kuo skiriasi putos, gautos salone, ir putos, kurias gaunate namuose?

Profesionali plaukų kosmetika (šampūnai, kondicionieriai, dažai, toneriai plaukams ir pan.) stovi visa galva aukščiau už parduotuvės produktus. Ir štai kodėl:

Kaina

Taip. Profesionali plaukų kosmetika, kaip šampūnas ar toneriai plaukams yra brangesni nei vaistinės šampūnas. Tačiau čia yra salono paslaptis, kurios galbūt nežinote: profesionalus šampūnas yra labiau koncentruotas nei pigesni jo kolegos. Norite daugiau putų naudodami profesionalų produktą? Įpilkite daugiau vandens. Norite daugiau putų naudodami vaistinės prekės ženklą? Pridėti daugiau šampūno.

Paprasčiau tariant, o profesionalus šampūnas yra brangesnis. Užtenka daug ilgiau – iki 10–12 mėnesių 1 litrui! Naudojimo kaina yra tokia pati arba mažesnė nei vaistinėje parduodamų šampūnų.

Sudėtis

Profesionali plaukų kosmetika ir parduotuvėje pirkti produktai skiriasi savo sudėtimi. Pirma, vaistinėse dažnai naudojama druska tirštinti – vėlgi, kodėl jums reikės daugiau produktų, kad gautumėte geresnes putas, o ne tik įpilkite vandens. Druska gali būti abrazyvinė ir kenkia plaukams.

Ar girdėjote apie parabenus? Jie yra konservantai, dažnai naudojami grožio produktuose, įskaitant šampūną, ir yra žinomi, kad jie sutrikdo hormonų funkciją, o tai gali sukelti krūties vėžį ir reprodukcines problemas.

pH balansas

Šampūno pH turi būti toks pat kaip jūsų plaukų arba šiek tiek aukštesnis (apie 4,5–5,5). Tai atveria plauko odelę – atokiausią apsauginį jūsų plaukų sluoksnį, todėl aktyviosios paviršiaus medžiagos gali padėti pašalinti plaukų perteklių ir nešvarumus. Vaistinių šampūnų prekės ženklai turi daugybę pH balansų. Negalite būti tikri, ką gaunate. Tačiau profesionali plaukų kosmetika, kaip šampūnai ir toneriai plaukams užtikrina, kad pH balansas bus sukurtas taip, kad būtų švelnus jūsų plaukams.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *