Roletai diena naktis: ar verta juos rinktis?

roletai diena naktis

Roletai diena naktis pasižymi stipriai išaugusiu populiarumu tarp pirkėjų dėl savo funkcionalumo ir praktiškumo. Šie roletai gaminami iš dviejų sluoksnių audinių, kurie persidengia vienas kitu, tam, kad į kambarį patektų optimalus šviesos kiekis, bet tuo pačiu būtų užtikrintas ir privatumas nuo aplinkinių.

Roletai diena naktis būna kelių skirtingų rūšių:

  • mini. Skirti mažiems arba vidutiniams langams. Nereikalingas gręžimas. Roleto audinys suvyniojamas virvutės pagalba į specialų vamzdį, kuris pritvirtintas ant laikiklių. Tai pats pigiausias pasirinkimas;
  • kasetiniai. Roleto medžiaga pritvirtinta ant specialaus laikiklio, kuris paslepiamas aliuminio kasetėje. Reguliuojama taip pat virvutės pagalba, kuri turi būti fiksuojama medžiagos išsukimo mechanizme arba atskirame laikiklyje;
  • laisvai tvirtinami. Roleto audinys yra atviras ir matomas.

Privalumai

Didžiausias roletų diena naktis privalumas – galimybė sklandžiai keisti į kambarį patenkančios šviesos intensyvumą. Nėra poreikio pilnai į viršų atitraukti viso roleto. Dėl dvigubo audinio galima užtamsinti kambarį, jog saulės spinduliai neakintų, bet pilnai neprarasti taip norimos šviesos.

Šie roletai gali tapti tikra ne tik pačio lango, bet ir namų puošmena. Jų išvaizda labai tvarkinga ir dėl skirtingos audinių pasirinkimų, juos nesunku pritaikyti prie bet kokio kambario interjero. Roletai neblogai užtamsina kambarį ir apsaugo nuo pašalinių žvilgsnių iš gatvės, nenaudojant jokių kitų langų priedų.

Trūkumai

Roletai diena naktis negali pilnai užtemdyti kambario. Taip yra dėl nedidelių tarpų, kurie yra tarp dviejų audinių. Kai kurie pirkėjai pastebėjo, kad jų valdymas lėtesnis, o kaina įprastai didesnė nei tradicinių žaliuzių.

Ar verta rinktis roletus diena naktis?

Jeigu sunku apsispręsti, ar verta savo namams įsigyti šiuos roletus, geriausia būtų pamatyti juos gyvai. Bet kuriuo atveju roletai diena naktis turi žymiai daugiau privalumų nei trūkumų. Vien audinių pasirinkimas yra toks platus, kokio turbūt negali pasiūlyti kitos roletų rūšys.

Šie roletai kiekviename kambaryje atrodo išties stulbinamai. Namų interjerui jie prideda šiuolaikiškumo ir suteikia aukštos estetikos pojūtį. Tam, kad namų langai atrodytų gerai visiškai nebūtina kabinti užuolaidų – tereikia pasirinkti tinkamo dizaino roletus, pagal savo poreikius ir finansines galimybes.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *