Norite holivudinės šypsenos? Patarimai tiesiai iš Holivudo!

Balti dantys

Žiūrite visus raudonojo kilimo šou, ir stebitės balčiausiomis įžymybių šypsenomis prieš vaizdo kameras? Tai ne sutapimas, ir tai nėra įgimta. Tai geriausių odontologų darbas, kurie sukuria gražiausias šypsenas. Juk nieko keisto, garsūs žmonės turi ypač rūpintis ne tik savo stiliumi ir kūnu, bet ir dantimis bei šypsena.

Ne paslaptis, kad daugelis garsenybių pasitobulina savo šypsenas odontologijos klinikoje. Ir tam visiškai negaili pinigų. Dauguma jų dažniau atlieka estetines procedūras, tačiau labai svarbi yra gera burnos higiena.

Netgi, jei Jūs nesiruošiate eiti raudonu kilimu ir šypsotis prieš vaizdo kameras, kaip filmų premjerose, be abejo galite pasinaudoti šiais patarimais, kuriais dalinasi garsi įžymybių odontologė amerikietė Grace Sun su savo klientais. Ji taiso tokių klientų dantis, kaip Ellen Page, Jean-Claude Van Damme, Sheryl Crow, Jennifer Love Hewitt  ir kiti. Štai ką ji dažniausiai gali patarti:

Nepasikliaukite tik savo odontologu

Kai kurie žmonės visą atsakomybę dėl savo dantų atiduoda dantų profesionalams – jie mano, kad viskas, ką jie turi padaryti, tai du kartus apsilankyti odntologijos klinikoje pas savo burnos higienistą., kad juos nuvalytų. Tačiau Jūs patys turite būti atsakingi už savo paties burnos higieną ir kiekvieną dieną rūpintis kasdienine priežiūra.

Stebėkite savo mitybą

Mityba yra svarbi ne tik kūnui, bet ir dantims. Tam tikras maistas gali pažeisti dantis. Kuo rūgštesnis maistas, tuo didesnė tikimybė, kad dantys gali pradėti irti, o tai gali būti problema. Rafinuotas ir kitaip valytas maistas lengvai prilimpa prie dantų paviršiaus. Štai kodėl pilno grūdo duona yra geriau Jūsų dantims, nei balta duona ar batonas.

Pagalvokite prieš geriant

Alkoholis pavirsta į cukrų. Žmonės jį geria net nepagalvodami apie tai, tačiau alkoholis sukuria eroziją ir pažeidžia danties struktūrą.

Nesinaudokite savo dantimis, kaip tam tikru įrankiu

Gan dažnai atsitinka įvairių įvykių. Žmonės naudoja savo dantis, kaip įrankius – pavyzdžiui, atidaryti plastikiniam maišeliui. Jūsų dantys turėtų dirbti kartu, kaip viena grupė. Kai jie dirba kartu, tuomet jėgos trauka būna geresnė, ir kiekvienas iš jų gauna mažiau streso. Kai naudojate tik tam tikro danties jėga, tuomet galimybė jį sulaužyti padidėja. Dantys nėra tokie kieti, kaip deimantai. Turite būti atsargūs su jais.

Pasikonsultuokite su odontologu apie dantų priežiūros pagrindus

Kai kurie žmonės dantis valosi tik vieną kartą per dieną. Tikriausiai niekas daugiau jiems niekada nepasakojo, kiek kartų reikia valyti. Visi odontologai turėtų aptarti apie dantų priežiūrą namuose su savo klientais, ir nemanyti, kad jie jau žino, kaip tai daryti.

Odontologės Grace Sun burnos sveikatos įpročiai

Garsi įžymybių odontologė mums pasakoja apie savo dantų priežiūros įpročius.

Taigi, koks jos režimas?

Odontologė visa tai mato, kaip linksmą užsiėmimą. Dantenoms valyti ji naudoja labai minkštą dantų šepetėlį, o dantis valyti turi įprastą dantų šepetėlį, bei elektrinį. Po valymo ji žinoma naudoja dantų siūlą. O kad būtų linksmiau, odontologė įsijungia muziką, bei daro pritūpimus. Pasak ją, tai „laikas tik jai“.

Kaip ji rūpinasi dantų priežiūra keliaujant?

Odontologė visuomet su savimi turi savo higienos krepšelį, kad bet kada galėtų išsivalyti dantis, bei pasirūpinti savimi. Lėktuve ji eina į tualetą, kur gali tai atlikti. Jeigu keliauja su automobiliu, visada turi pasiėmusi vandens, kad galėtų prasiskalauti burną.

Kodėl būtent tokius patarimus ji dalija savo klientams?

Viską, ką ji pataria savo klientams, išbando pati. Ji išmėgina skirtingas dantų pastas, skirtingus balinamuosius produktus. Odontologė tiesiog eina į vaistines bei parduotuves, bei ieško, ko nors naujo.

Geriausias būdas išmokti taisyklingo dantų higienos priežiūros įgūdžių – iš tą sritį išmanančių specialistų. Tad, nuėję į odontologijos kliniką, nebijokite savo dantų gydytojo ar dantų higienisto paklausti patarimų. Jie išmano savo darbą.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *