Kaip turėtų būti renkamiesi vaikiski rubai

Tėvai dažniausiai nori, kad vaikiški drabužiai vienu metu būtų puošnūs ir patogūs, praktiški ir nebrangūs. Šios užduoties įgyvendinimą apsunkina tai, kad šiais laikais kūdikių prekės parduotuvių lentynose ir ant turgaviečių prekystalių išsiskiria milžiniška įvairove ir gausa. Rūpestingos mamos trokšta, kad jų mažylis atrodytų geriausiai iš visų, tad ir vaikiski rubeliai dažnai perkami, vadovaujantis jų įnoriais. Tačiau derėtų nepamiršti, jog kūdikiai greitai auga ir vaikiski rubai nuolat atnaujinami, sukuriami vis nauji modeliai, o atskiri daiktai kartais taip ir lieka nepanaudoti.

Kokie turėtų būti kudikiu rubeliai

Kad pasirūpinti kūdikiui visais reikalingiausiais daiktais artimiausiam sezonui ir išvengti nereikalingų daiktų „prisigrobimo“ išmintingiausia sudaryti būsimo garderobo sąrašą. Galima iš anksto numatyti kokia proga bus vilkimi kudikiu drabuziai, su kuo kombinuosime atskirus daiktus, kokiai spalvai ir kokiems audiniams teiksime pirmenybę. Jeigu visi rubai kudikiams harmoningai derės tarpusavyje pagal savo spalvą ir stilių, tai suteiks galimybę sukurti įvairius komplektus, o sudėvėtą ar sugadintą drabužį lengvai pakeisite nauju. Tokiu būdu, galima sukurti bazinį garderobą iš gana nedidelio būtiniausių daiktų kiekio.

Kudikiu rubeliai turi būti patogūs ir praktiški, pirmenybę teikiant natūraliai medvilnei ir trikotažui, tačiau galimi ir audiniai su 30% sintetinio pluošto. Drabuziai kudikiams iš audinių su sintetika mažiau glamžosi ir vaikas visada atrodo tvarkingai. Nemažiau svarbu ir tai, kad tokie daiktai nepraranda savo formos, juos galima skalbti skalbimo mašinoje, o tai reikšmingai palengvina mamų gyvenimą.

Vaikiški drabužiai į vaikų darželį

Darželį lankantiems vaikams geriau tiks tokie vaikiški drabužiai, kuriuos vilkint vaikams bus patogu žaisti ir judėti. Minkšto trikotažo audiniai, kelnės ir šortukai iš medvilnės niekada nekaustys vaiko judesių. Vaikų darželyje mažylis puikiai jausis vilkėdamas ryškų megztinį arba sportinio tipo marškinėlius su ryškiais piešiniais. Niūrių, tamsių spalvų vaikai nemėgsta ir gali atsisakyti vilkėti šių spalvų rūbelius.

Vaikų darželis — tai vieta, kur vaikas praleidžia ištisą dieną, tad reikia nepamiršti galimų oro pokyčių visos dienos eigoje, taigi vaikiski rubai turi būti daugiasluoksniai. Vaikų darželio rūbinės spintelėje nuolatos turi gulėti atsarginiai sportinio tipo marškinėliai bei pora apatinių kelnaičių, pėdkelnės, jei vaikas išsipurvintų. Ir būtinai šiltas megztukas, jei atvėstų oras.

Drabužiai mokyklinio amžiaus vaikams

Prieš kuriant garderobą mokinukui būtina atsižvelgti į administracijos reikalavimus. Jei nėra mokyklinės uniformos, tai į mokyklą derėtų rengtis ramių, nerėžiančių akies spalvų rūbais. Pavyzdžiui, sijonukas arba kelnės galėtų būti tamsiai mėlynos ar tamsiai vyšninės spalvos, o palaidinukė ar marškinėliai — pastelinių spalvų.

Mokyklinės uniformos nereikėtų vilkėti po pamokų, taip ji ilgiau tarnaus. Pasivaikščiojimui ar laisvalaikio žaidimams geriau tiks ne tokio griežto stiliaus rūbai. Dviejų ryškių spalvų megztinių, patogių džinsų, velvetinių kelnių ar sijonuko, glaustinukės visiškai pakaks apsilankymui kino teatre ar pasivaikščiojimui su tėvais ar draugais. Vasaros metu megztinius keičiame į sportinio tipo marškinėlius, kelnes — į šortus.

Būtinai turi būti drabužiai ypatingiems atvejams. Mokyklinės šventės, draugų ir asmeniniai Gimtadieniai  atrodys dar reikšmingiau ir paliks dar gilesnius įspūdžius, jei mergaitė vilkės puošnią suknelę, o berniukas — kostiumą su kaklaraiščiu ar peteliške.

Vaikiski rubeliai ir jų pasirinkimo ypatumai

Vaikiski rubeliai turėtų būti perkami, tariantis su pačiu vaiku, būtinai viską pasimatuojant ir įsitikinant, kad drabužiai vaikui išties patogūs ir jam ar  jai tikrai patinka. Vyresni nei 3 metų vaikai jau reiškia savo nuomonę dėl jų aprangos. Kai kurios mergaitės dar anksčiau demonstruoja savo nepasitenkinimą tuo, ką joms nori užvilkti mama. Tad vienareikšmiškai naujus rūbus pirkti geriausia kartu su vaiku. Be to, gal vaiko nestandartinė figūra ir tuomet nepasimatavus įsigytas daiktas gali vaikui tiesiog netikti.

Jei jums vaikiškus drabužius vis tik tenka pirkti savarankiškai, tai reikia žinoti ūgį, krūtinės  apimtį, rankovės ilgį nuo peties iki plaštakos. Kaip taisyklė, mamos žino savo vaikų mėgstamas spalvas, todėl rūbus parenka teisingai. Papildomai galima sutaupyti, parenkant vienspalvius drabužius. Jie lengvai derinami su jau turimais rūbeliais. Megztinius, palaidinukes ir marškinėlius dažniausiai renkamės šviesių spalvų, o kelnes, sijonukus, šortus – tamsių tonų.

Šiais laikais vaikiski rubai pasižymi išskirtinai didele įvairove, jų gausu tiek parduotuvėse, tiek turguje. Bet kuriuo metų laiku rasite asortimentą kiekvieno skoniui. Todėl nėra jokios būtinybės pirkti kažkokį daiktą iš anksto, dydžiu ar keliais didesnį. Nebent būtų taikomos naudingos nuolaidos ar akcijos.

O štai šioje vietoje mes jums siūlome atkreipti dėmesį į internetinę vaikiškų rūbų parduotuvę Kidy.eu. Čia jūsų laukia patys madingiausi ir stilingiausi vaikiski rubai. Šią parduotuvę tėveliai pamėgo dėl gerų kainų bei nuolat organizuojamų akcijų ir nuolaidų. Asortimentą sudaro drabužiai berniukams ir mergaitėms nuo 0 iki 10 metų.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *