Amžinas klausimas: kaip numesti svorio?

svarstyklės rodo viršsvorį

Skaitant dietų planų aprašymus apima toks jausmas, lyg prieš pat rinkimus. Pažadai. Viskas greitai, lengvai ir štai po savaitės galite įsisprausti į suknelę, kurią vilkėjote dešimtoje klasėje.

Taip… jei taip būtų, xxl rūbų paklausa nebūtų nuolat auganti. Visgi, negalima nurašyti visų būdų mesti svorį, kaip netinkamų. Tačiau tam, kad pavyktų atsikratyti nepageidaujamų kilogramų, reikia turėti valios, pakeisti mitybą, pasidomėti ir pamėgti produktus, kurie skatina medžiagų apykaitą, degina riebalus arba slopina alkį.

Pradėkite nuo mažų pasikeitimų

 Norint numesti svorio reikia pradėti nuo mažų žingsnelių ir pasikeitimų gyvenime. Niekas nevyksta greitai ir pažadai, jog per dvi savaites atsikratysite 20 kg yra išties nerealūs. Gal ir atsikratysite, tačiau netrukus pajusite jo-jo efektą – svoris sugrįš su kaupu. Tad geriau pamažu ir užtikrintai. Kiek yra pamažu? Dietologai sako, jog 3-5 kg per mėnesį. Tad jei norite atsikratyti antsvorio, pradėkite jau dabar, o ne nuo pirmadienio, kito mėnesio ar nuo Naujųjų metų.

Keletas patarimų, kaip nieko nedarant numesti svorio

Pakeiskite liftą į laiptus. Sugaišite keliomis minutėmis ilgiau, tačiau sudeginsite daugiau kalorijų. Jei turite galimybę, eikite į darbą ar universitetą pėstute, arba bent išlipkite viena stotele anksčiau ir paėjėkite. Pakeiskite riebią grietinėlę kavai į liesą pieną, o į gėrimus dėkite ne du šaukštelius, o šaukštelį cukraus, o vėliau sumažinkite iki pusės. Atsisakykite nesveiko greito maisto kaip pagrindinio maisto. Tai gali būti pasilepinimas kartą-du per mėnesį, bet ne kasdien. Valgykite daugiau vaisių, pvz ananasas skatina medžiagų apykaitą.

Maisto papildai kurie padės numesti svorio

Kartais tam tikrų įpročių sunku atsisakyti, todėl geriausia pasižvalgyti alternatyvų, kurios patenkins tiek skonio receptorius, tiek prisidės prie lieknėjimo. Nors daug kalbama apie priklausomybę kavai, tačiau protingas kiekis (iki 4  puodelių) kavos per dieną ne tik nekenkia, bet ir padeda. Visgi įprasta kava lieknėti nepadės, nors ir dažnai įtraukiama į dietų planus, tačiau tik dėl to, kad šalina iš organizmo vandenį. O jei norite, jog kava padėtų lieknėti, išbandykite žalią kavą su imbieru. Daugiau atsakymų į ramybės neduodantį klausimą kaip numesti svorio ieškokite čia.

Žalia kava yra išties geras pakaitalas, skatinantis medžiagų apykaitą ir deginantis riebalus. Ji tokio pat skonio, kaip bet kuri tirpi kava ir pasižymi tokiu pat aromatu. Ji gaminama iš žalių, neskrudintų kavos pupelių, kadangi tik neskrudintose esama chlorogeno rūgšties, kuri mažina potraukį saldumynams bei reguliuoja gliukozės kiekį kraujyje. Tad mėgausitės kava, kuri padės lieknėti. Ar gali būti geriau?

Vietoje reziume

Maži žingsneliai, maži pasikeitimai ir naujų produktų išbandymas leidžia pamažu, tačiau užtikrintai ir negrįžtamai numesti svorį ir jaustis kaip niekad žvaliai ir energingai. Svarbiausia to neatidėlioti, o imtis jau dabar!

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *