Sveiko maisto pristatymas į namus: kokie populiariausi rinkiniai?

Propaguojantiems sveiką gyvenimo būdą, norintiems sulieknėti, bet neturiems laiko ar noro gaminti, norisi, kad sveikas ir gardus maistas, be jokio vargo, garuotų ant stalo kiekvieną dieną. Tokiems žmonėms yra puikus pasirinkimas – sveiko maisto pristatymas į namus. Šis būdas yra labai populiarus. Gali būti pristatomi įvairūs sveiko maisto rinkiniai. Šiame straipsnyje įvardinsime populiariausius sveiko maisto rinkinius ir kam juos rekomenduojama rinktis. Taip pat atskleisime kiek laiko reikia valgyti, norint pajusti sotumą.

Sveiko maisto pristatymas į namus – kokie populiariausi rinkiniai ir kam juos rekomenduojama rinktis?

  • Sportui – tai sveiko ir skanaus maisto rinkinys, kuriame subalansuotas visos dienos patiekalų racionas. Galite pasirinkti Jums tinkamiausią maisto rinkinio kalorijų normą – 1300, 1800, 2300, 3000 kcal, kurią sudaro: pusryčiai, priešpiečiai, pietūs, pavakariai ir vakarienė.
  • Maisto rinkinį „Sportui“ rekomenduojama valgyti aktyviai sportuojantiems, daug dirbantiems ir negalintiems skirti pakankamai  laiko, nei maisto gaminimui, nei improvizacijai virtuvėje ar renkantis sveikus užkandžius.
  • Subalansuotas – tai sveiko ir subalansuoto maisto rinkinys, kuriame suderintas visos dienos racionas. Galite pasirinkti Jums tinkamiausią maisto rinkinio kalorijų normą – 1000, 1500 ir 2000 kcal, kurią sudaro: pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Kliento pageidavimu kiekvienam rinkiniui galima paruošti ir lengvus naktipiečius.
  • Šį rinkinį rekomenduojama rinktis, jeigu mėgstate išgerti kavos su pienu, proteino kokteilį, užkrimsti riešutų arba lengvai paimprovizuoti virtuvėje. Maisto rinkinys „Subalansuotas“ yra skirtas, norintiems nesirūpinti dėl bazinių dienos patiekalų arba norintiems palaikyti formą ir neprašauti su per sočiais pusryčiais, pietumis arba vakariene.
  • Darbui – tai pats mažiausias maisto rinkinys, vertinantiems maisto kokybę. Galite lanksčiai pasirinkti iš pusryčių, pietų, vakarienės ar užkandžių kombinacijų. Šį  rinkinį sudaro 2 Jūsų pasirinkti patiekalai.
  • Šį maisto rinkinį rekomenduojama rinktis visiems, kuriems atsibodo ieškoti kur pietauti. Tiems, kurie daug juda ir nenori valgyti greito maisto iš degalinių arba tiesiog šalia Jūsų darbovietės nėra vietos, kur būtų galima skaniai pavalgyti.

Kiek laiko reikia valgyti, norint pajusti sotumą?

Mūsų kūnas yra sutvertas taip, kad nuo to momento, kai pradedate valgyti, turi praeiti mažiausiai 20 minučių, kad skrandžio signalas iš skrandžio į smegenis būtų perduodamas, tuomet suprasite, jog esate sotus. Tai reiškia, kad valgymo procesas turėtų būti kiek įmanoma ilgesnis – neskubėkite, net jei jaučiate stiprų alkį. Suvalgę pietus per 5 minutes, negalėsite jausti psichologinio sotumo, o po valandos vėl būsite alkanas.

Apibendrinant, drąsiai galima teigti, jog sveiko maisto pristatymas į namus yra populiarus ir skirtas propaguojantiems sveiką gyvenimo būdą, norintiems sulieknėti, bet neturiems laiko ar noro gaminti. Norėdami užsisakyti šį maistą, kreipkitės į sveiko maisto įmones!

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *