Spintos stumdomomis durimis ir kiti triukai virtuvėje

spintos stumdomomis durimis

spintos stumdomomis durimisĮrenginėjant virtuvę, ne retai tenka pasitelkti ne tik fantaziją, bet ir loginį mąstymą. Šioje namų erdvėje galioja daug įvairių taisyklių, apie kurias reikėtų pagalvoti prieš renkantis baldus ir techniką. Jei miegamajame ar kitose namų erdvėse tinka baldai, kurie sukuria dailų interjerą, tai virtuvės baldai, tokie kaip spintos stumdomomis durimis bei kiti turi būti ne tik gražūs, bet ir ilgaamžiai, bei sumontuoti apgalvotai. Gali pasirodyti, jog tai sudėtingas darbas. Gal taip ir yra. Tad baldų gamintojai ir interjero dizaineriai dalijasi keliais triukais, kurie padės sukurti virtuvėje tinkamą interjerą bei atmosferą. Juk nuo to, kaip sukursite virtuvėje stilių, išdėliosite baldus bei dekoracijas, priklausys Jūsų savijauta šioje patalpoje. O jei mėgstate gaminti ir svečius vaišinti virtuvėje, tuomet šie patarimai Jums turėtų būti dar svarbesni.

Rinkitės apgalvotas spalvas

Labai dažnai namų interjerui renkamės tas spalvas, kurias labiausiai mėgstame, kurios mums itin patinka, suteikia tam tikrų prisiminimų, ramina. Tačiau interjero specialistai pastebi, jog mes per mažai dėmesio skiriame spalvų galiai ir jų paveikumui, kai įrenginėjame namus. Nes tinkamai panaudotos spalvos interjere gali ne tik padėti atsipalaiduoti, bet ir prireikus pasikrauti geros energijos. Virtuvėje naudojant spalvas, labai svarbu pagalvoti apie jų galią. Nes pasinaudojus vien spalvomis galima sukurti reikalingus efektus. Pavyzdžiui, šilos ir jaukumo virtuvei suteiks žalios ir geltonos spintelės ir spintos stumdomomis durimis. O jei norite, kad namuose tvyrotų harmonija ir virtuvėje nepersivalgytumėte net švenčių metu, naudokite mėlynos, pilkos ir violetinės spalvos atspalvius. Jie mažina apetitą ir skatina susilaikyti.

Pasirūpinkite dirbančia virtuve

Virtuvėje visuomet kažkas vyksta. Kad čia būtų ne tik jauku pabūti, bet ir patogu gaminti maistą, turite pasirūpinti, jog spintos stumdomomis durimis ir kiti virtuvės baldai ir prietaisai atitiktų tam tikrus reikalavimus. Labai dažnai žmonės nesusimąsto, kaip turėtų atrodyti virtuvės išplanavimas ir tuo pasirūpina tiesiog intuityviai. Tačiau virtuves montuojantys meistrai gali patarti, kaip išplanuoti virtuvę, kad joje būtų patogu gaminti ir ilsėtis. Pagrindinė taisyklė – teisingai išplanuoti svarbiausius virtuvės taškus. Kas jie? Šaldytuvas, praustuvė ir viryklė. Taisyklė sako, jog išplanavus šias tris strategines vietas taip, kad jos sukurtų trikampį, tikrai galėsite laisvai judėti virtuvėje ir pamatysite, kad maisto ruoša taps paprastesnė.

 

 

 

 

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *