Kermi elektriniai radiatoriai: ar jie geri?

Kai neįmanoma turėti centrinio šildymo sistemos, veikiančios dujomis, pvz., Ne dujų tinkle esančioms savybėms, patikimas pasirinkimas yra elektriniai radiatoriai.

Tačiau didelės elektros energijos sąnaudos atbaido daug žmonių. Taigi, ar elektriniai radiatoriai yra geri?

Kaip veikia elektriniai radiatoriai?
Elektriniuose radiatoriuose yra termodinaminis skystis, kuris įkaista ir išsiplečia, kai elektra siunčiama per sistemą. Skystis skleisdamas šilumą atiduoda šilumą, kai ant radiatoriaus paviršiaus jaučiama šiluma, kuri tada sušildo orą kambaryje.

Elektrinių radiatorių tipai
Yra ne vienas elektrinių radiatorių tipas – nuo to, kaip jie skleidžia šilumą, iki to, kaip jie valdomi.

Alyva užpildyti elektriniai radiatoriai
Elektriniuose radiatoriuose naudojamas skystis dažnai yra alyva, nes jis gali išlaikyti šilumą, o tai reiškia, kad reikia sunaudoti mažiau energijos.

Infraraudonųjų spindulių šildytuvai
Elektrinio šildymo ateitis galėtų būti infraraudonųjų spindulių šiluma. Infraraudonasis spindulys ne tik šildo erdvę, bet ir šildo daiktus bei žmones, kad sumažintų šilumos nuostolius.

Viena iš tokių infraraudonųjų spindulių šildymo sistemų yra „Logicor Clear“ šildytuvo plokštės, kurios naudoja elektros impulsus ir infraraudonųjų spindulių šilumą, kad sumažintų energijos suvartojimą ir efektyviai šildytų kambarį taip, kad būtų kuo mažiau energijos.

Prijunkite elektrinius radiatorius

Prijunkite elektrinius radiatorius, maitinamus elektros energija tiesiai iš tinklo per kištukinį lizdą. Nors jiems reikia kištukinio lizdo, jie vis tiek montuojami ant sienos, skirtingai nei nešiojamieji elektriniai šildytuvai, kuriuos galima perkelti ir stovėti bet kur.

Išmanieji elektriniai radiatoriai
Kai elektriniai radiatoriai patobulėjo, turi ir jų kontrolę. Elektriniai radiatoriai, kuriuos galima prijungti prie „Wi-Fi“, leidžia jums valdyti kiekvieną radiatorių naudojant išmanųjį telefoną arba balso valdomą asistentą („Amazon Echo“), kad būtų maksimaliai padidintas efektyvumas.

Elektriniai rankšluosčių radiatoriai
Dauguma elektrinių radiatorių savo išvaizda ir stiliumi primena įprastus radiatorius, tačiau vonios kambariuose taip pat yra elektrinių rankšluosčių radiatorių. Tai dažnai yra vertikalūs elektriniai radiatoriai, turintys strypus rankšluosčiams pakabinti.

Elektriniai radiatorių termostatai
Daugelis elektrinių radiatorių turi savo termostatą, kuris tikrai padės sumažinti eksploatacines išlaidas. Individualūs kiekvieno namo radiatoriaus termostatai suteikia jums galią šildyti tik tam tikras patalpas, panašiai kaip tradicinių radiatorių termostatiniai radiatorių vožtuvai (TRV).

Be įmontuoto termostato, kai kurie elektriniai radiatoriai turi vadinamuosius „Atvirų langų detektorius“. Lango ar durų atidarymas orui patekti, kai radiatorius vis dar įjungtas, yra didelis energijos švaistymas. Atidarius langų aptikimą radiatorius persijungia į budėjimo režimą (arba apsaugos nuo užšalimo režimą), kai jis nustato temperatūros kritimą. Tada, kai radiatorius nustos jausti vėsesnio oro patekimą į kambarį, jis pereis į anksčiau nustatytą šildymo režimą.

Kuo naudingi elektriniai radiatoriai?
Elektrinių radiatorių montavimas, palyginti su dujomis varomais, yra daug privalumų, įskaitant:

  1. Šildykite greičiau nei dujinio centrinio šildymo sistema
  2. Nėra judančių dalių, todėl yra mažesnė gedimo atsiradimo tikimybė
  3. Nereikia kraujuoti ar subalansuoti
  4. Mažesnės priežiūros išlaidos
  5. Jiems nereikia jokių vamzdynų, kurie pagreitintų montavimą ir atpigintų
  6. Padidins jūsų namų efektyvumą, sumažindamas anglies pėdsaką
  7. Idealus namų šildymo sprendimas nuosavybėms, kurios nėra prijungtos prie dujų tinklo
  8. Visa radiatoriaus naudojama energija paverčiama šiluma, todėl jie yra labai efektyvūs prietaisai. Nepaisant to, kad energiją paversti šiluma efektyvu, ją eksploatuoti brangu.


Kiek efektyvūs elektriniai radiatoriai?
Elektriniai radiatoriai yra beveik 100% efektyvūs, beveik visą energiją paverčiant šiluma. Nepaisant to, kad elektros energija yra labai efektyvi, visoje JK ji kainuoja vidutiniškai 14,4 p / kWh, o ši kaina skiriasi priklausomai nuo jūsų tarifo ir vietos.

Priežastis, kodėl elektra yra tokia brangi, yra dėl jos gamybos būdo. Šiuo metu didžioji elektros energijos dalis gaminama naudojant iškastinį kurą, todėl į atmosferą išmetama daug anglies, o tai reiškia, kad tai laikoma daug anglies naudojančiu kuru.

Nors šiuo atveju elektra ir toliau brangs, tačiau energijos tiekėjams pereinant prie atsinaujinančių energijos šaltinių galime pastebėti, kad kaina mažės.

Taigi, nors radiatorius efektyviai naudoja elektrą, ji yra brangesnė nei centrinio dujinio šildymo sistema.

Kiek kainuoja elektrinių radiatorių valdymas?
Jungtinėje Karalystėje vidutinės elektros energijos sąnaudos yra 14,4 p / kWh, o tai yra daug daugiau nei 3,8 p / kWh, mokamos už dujas. Todėl veikiantys elektriniai radiatoriai neišvengiamai bus didesni.

Yra ekonominės klasės 7 tarifai, kurie siūlo mažesnius elektros energijos tarifus nakties metu, tačiau jei nenaudosite radiatorių naktį, o ne dieną, jie nebus

Ar elektriniai radiatoriai yra geri?

Kadangi iškastinis kuras, įskaitant dujas, turėtų pasibaigti per ateinančius 40 metų, reikia alternatyvaus būsto šildymo būdo. Atsakymas? Elektra.

Elektriniai radiatoriai šildo patalpą daug greičiau nei tradicinė dujomis kūrenama centrinė šildymo sistema ir energiją naudoja labai efektyviai.

Nors juos eksploatuoti gali būti brangu, elektriniai radiatoriai efektyviai šildo erdvę.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *