Bateliai internetu: Ką reiktų žinoti apie avalynę visai šeimai?

bateliai internetu

bateliai internetuNusipirkome puikus aukštakulnius ir norime jais džiaugtis ilgai? Laikantis kelių paprastų taisyklių bateliai kaip ką tik nuo podiumo arba tiesiai iš parduotuvės gali atrodyti ne vieną sezoną.

Kokybiški bateliai internetu pigiau negu parduotuvėje. Dar ilgiau juos galima bus avėti, jeigu bateliai bus išpurkšti apsaugančia priemone nuo vandens. Tokia priemonė padės apsaugoti gerą, odinį apavą, nuo netikėtai iš dangaus prapliupusio lietaus. Beje, šią procedūrą kartokite bent kartą per mėnesį.

Bateliai internetu nešiosis ilgai, jeigu nebandysime pergudrauti orų. Avalynę būtina rinktis pagal orų prognozę.

Geros formos batai internetu išliks ilgai, jeigu į neavimų ilgaaulių vidų įdėsime specialius įdėklus arba senus laikraščius.

Bateliai internetu tarnaus ilgai jeigu bus reguliariai valomi su specialiu šepečiu ir batų tepalu. Pašalinti druskos dėmes padės tirpalas iš acto ir vandens (santykis vienas prie trijų, acto naudai).

Bateliai internetu išliks stulbinantys, jeigu juos reguliariai nešime pas batsiuvį. Batsiuviai gali suteikti vertingų patarimų dėl pado slidumo, taip pat jis nesunkiai gali užmaskuoti nedidelius įbrėžimus, patarti raištelių ilgio ar nemalonaus kvapo klausimais.

Bateliai internetu, yratingai žieminiai, turi slidžius padus. Tokie batai internetu vaikams gali būti nesunkiai pašiurkštinami. Tereikai su švitriniu pašveisti padą.

Įvairias dėmes galima pašalinti su kūdikių pudra. Tereiks pabarstyti ant batų, o vėliau nuvalyti švariu skudurėliu.

Tarp kita ko:

  • Batai internetu vyrams ir batai internetu moterims dažniausiai pardavinėjami su informaciniu lapeliu, kuriame yra išvardinta daug patarimų apie batų priežiūrą.
  • Kokybiški bateliai internetu pigiai pardavinėjami ne tik bateliai internetu is uzsienio, tačiau ir gaminti Lietuvoje.
  • Bateliai internetu moterims – milžiniška pasiūla įvairiausių stilių ir spalvų. Tačiau nesvarbu ar pirksite klasikinio modelio aukštakulnius, lygiapadžius ar basutes, visi kažkada nusidėvi, nepriklausomai nuo jų kainos ar kokybės. Todėl verta turėti bent dvi – tris poras kokybiškų batų. Internetu perkant, galima gerokai sutaupyti.
  • Perkant internetu siūloma batus rinktis pagal savo figūros tipą ir ūgį. Pagrindinė taisyklė – žemo ūgio merginoms – rinktis batus iki kelių, o aukštaūgėms – ilgus batus.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *