Atnaujinti virtuvės baldai: suteikite valgomajam prabangos

virtuvės baldai

virtuvės baldaiJei norite atnaujinti virtuvę ir suteikti jai stilingos prabangos, skubame jus pradžiuginti – šiam tikslui nėra reikalingos nei didelės išlaidos, nei profesionalių dizainerių konsultacijos. Svarbiausia – išlaisvinti savo vaizduotę ir atnaujinimo darbams skirti šiek tiek brangaus laiko. Spalvingi virtuvės baldai, naujos baldų rankenėlės, atnaujintos sienos ir kiti nedideli dekoro darbai įgyvendins novatoriškiausias jūsų idėjas.

Viena svarbiausių užduočių prabangaus interjero realizavimo darbuose – virtuvės prietaisų ir baldų atnaujinimas. Žinoma, geriausias sprendimas – keliauti į artimiausią prekybos centrą ir pasidomėti, kur parduodami puošnūs virtuvės baldai. Taupantiems siūlomas kur kas praktiškesnis sprendimas – keiskite mažiausias detales, pvz., atnaujinkite baldų rankenėles, stalus puoškite naujomis staltiesėmis, pagalvokite apie naujus virtuvinius rankšluosčius ar aiškiai matomus įrankius. Patikėkite – mažos detalės gali neatpažįstamai pakeisti aplinką ir pagyvinti net ir pačią niūriausią patalpą.

Prabanga įprastai siejama su šviesiomis spalvomis ir pasteliniais tonais, todėl nieko nelaukdami perdažykite virtuvės sienas, pagalvokite apie šviesų stalviršį ir pastelinių spalvų aksesuarus. Be to, minėtųjų tonų virtuvės baldai ir šviesi būsto apdaila vizualiai didina virtuvės erdvę ir paslepia baldų įbrėžimus, nelygumus ar įlenkimus.

Jei nusprendėte imtis didesnių pakeitimų, atnaujinkite virtuvinių spintelių dureles. Jas galite keisti naujomis arba atnaujinti specialiomis apdailos medžiagomis. Svarbiausia – šviesių tonų atspalviai ir klasikiniai raštai. Nebijantiems kardinalių sprendimų, siūloma rinktis blizgius arba stiklinius paviršius. Be to, dalį spintelių galite paversti atviros erdvės lentynomis – tokia virtuvė taps vizualiai didesnė ir prabangesnė. Tiesa, atviros erdvės reikalaus daugiau priežiūros, t. y. nuolatinio dulkių valymo ir lentynose laikomų daiktų atnaujinimo.

Pagalvokite apie virtuvinius aksesuarus. Patalpą atnaujinsite gyvomis gėlėmis ar dailiais paveikslais. Jei nusprendėte įgyvendinti šviesaus interjero viziją, puikus sprendimas – ryškių spalvų aksesuarai. Pagalvokite apie stilingas vazas, dubenėlius, žvakes ar stalo servetėles. Meno kūriniai virtuvei suteiks elegantiško subtilumo ir prabangos įspūdžio. Trokštantiems suteikti virtuvei daugiau elegancijos, siūlome pasinaudoti paprastu erdvės planavimo triuku – paslėpkite visus smulkiuosius virtuvinius prietaisus, kurie vizualiai apsunkina patalpą. Prabanga alsuojančiuose namuose visa virtuvinė technika ištraukiama tik tada, kai jos iš tiesų reikia.

Nepamirškite apšvietimo svarbos. Visų pirma pagalvokite apie natūralią saulės šviesą. Vienas svarbiausių jūsų darbų – užtikrinti nuolatinę langų švarą. Tik dailiai spindintys stiklai suteiks švaros ir prabangos įspūdį. Pagalvokite apie jaukias užuolaidas – atsisakykite storo audinio gaminių, geriausias sprendimas – lengvai krentančios dieninės užuolaidėlės. Atnaujinkite dirbtinio apšvietimo sistemą. Nepamirškite, kad įprasti šviestuvai yra nepastebimi, todėl rinkitės originalų gaminį, kuris gyvenamajai erdvei suteiks unikalumo.

Patiko turinys? Pasidalinkite juo socialiniuose tinkluose!

Panašūs straipsniai

1 Comment

  1. Valgomajame turi būti šiek tiek prabangos mano nuomone. Beje gražiausia, kai virtuvėje vyrauja šviesios ar klasikinės spalvos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *