Apdovanojimai, prizai ir nominacijos – labai populiarūs versle

Šiuolaikinis verslas stebina ne tik šiuolaikiškais darbo metodais, bet ir darbuotojų įsitraukimo skatinimu. Vienas iš tokių būdų yra įvairūs darbuotojams skirti renginiai, kurių metu darbuotojai gali pasijausti, kaip tikros Holivudo žvaigždės. Nesvarbu, ar nominacija yra „geriausias nosies krapštytojas prie kompiuterio“, ar „metų pinigų maišas“, apdovanojimas turi būti originalus ir įsimintinas. Toks, kad jis stovėtų namuose arba biure pačioje matomiausioje vietoje ir nuolat sulauktų dėmesio, bei kalbų.

Graviravimo paslaugų tiekėjai tokių apdovanojimų kiekvienais metais sukuria itin nemažai.

Kas dabar populiaru dovanoti darbuotojams, kad būtų tinkamai paminėtas jų indėlis į komandos ir verslo sėkmę?

Statulėlės

Kaip jau minėjome, įvairios nominacijos dažniausiai asocijuojasi su statulėlėmis. Ar tai būtų „oskarai“, gervės, palmių šakelės ar kiti simboliai. Vienodos statulėlės, skiriamos už skirtingus nuopelnus, yra papuočiamos specialiomis plokštelėmis, ant kurių išgraviruojamas tekstas, dažniausiai nominacijos pavadinimas ir laimėtojo vardas bei pavardė.

Pavieniai apdovanojimai

Pavieniai apdovanojimai yra dažniausiai ne serijinės gamybos skulptūros. Jos dažnai yra gaminamos pagal užsakymą, todėl yra vienetinės. Apdovanojimai gali būti gaminami iš stiklo, metalo, akmens dervos (granitiniai apdovanojimai būtų tiesiog per sunkūs ir per brangūs), plastiko, medžio ar kelių minėtų medžiagų derinio. Graviruojama tiek ant pačio apdovanojimo, tiek ant plokštelės, pritvirtintos prie apdovanojimo stovelio (mažo pjedestalo).

Taurės

Taurės yra labai susijusios su sporto varžybomis, tačiau tai viena iš populiariausių apdovanojimo formų. Taurė taip pat turi stovą, ant kurio išgraviruojama laimėtojo pavardė, laimėta vieta, varžybų pavadinimas. Ant pačios taurės gali būti graviruojamas turnyro arba įmonės logotipas. Taurės gaminamos iš metalo, stiklo, plastiko. Kadangi priimta apdovanoti pirmas tris vietas, o taurių mostis skiriasi pagal tauriuosius metalus (auksas, sidabras, bronza), naudojami skirtingų metalo lydinių atspalviai.

Sveikinimai

Tai turbūt paprasčiausias, bet tikrai ne prasčiausias apdovanojimas. Ant plokštelės yra išgraviruojamas sveikinimo tekstas. Plokštelė tiesiog pastatoma ant lentynos. Toks sveikinimas dažniausiai gaminamas ant metalinių, stiklo ar medinių plokštelių.

Medaliai

Medalio išskirtinumas yra tas, kad jis turi specialią auselę kaspinus, kuriuo medalis kabinamas ant kaklo žmogui. Taip pat medaliai yra graviruojami iš abiejų pusių. Kaip ir taurės, jie gali būti auksinio, sidabrinio ir bronzinio atspalvio.

Trofėjiniai indai

Gana retas, tačiau vis dar naudojamas apdovanojimas. Tai dažniausiai lėkštės formos sveikinimas su išgraviruotu tekstu.  Nors lėkštės forma yra labai palanki graviravimui, sumanūs reklamos specialistai randa ir kitų indų panaudojimo būdų. Taip graviruojamos ne tik metalinės lėkštės, bet ir mediniai šaukštai, pjaustymo lentos, įvairūs dubenėliai.

Apdovanojimai ir nominacijos yra visada paklausūs, tačiau viskas priklauso nuo užrašų reikšmės ir ypatingumo.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *