Skirtingi LEGO pasirinkimai

Kad garsiausi konstruktoriai vaikams yra LEGO, tuo abejoti nereikia. Tačiau galbūt ne visada žinome, kaip jie skirstomi. Pamatyti plastikinę ryškią kaladėlę su tvirtinimo elementais ir iškart suprasti, jog tai LEGO – labai paprasta. Tačiau platus LEGO pasaulis turi kur kas daugiau žaidimų rūšių, kuriose nebūtinai ir bus daug tų įprastų LEGO blokelių. Kadangi LEGO kaina yra labai įvairi, galima tikėtis, kad kone kiekvienas vaikas per savo vaikystę turės vienokių ar kitokių LEGO žaislų.

Faktai, kurių jūs galbūt nežinote apie LEGO

  • LEGO tėvynė yra Bilundija, Danijoje.
  • LEGO pradėti gaminti 1949 metais.
  • Yra net 6 Legolend pramogų parkai.
  • LEGO kampanija apima ir leidinius, knygas, atributiką, filmus, kuriuose figūruoja LEGO pasaulis.
  • LEGO žaislai gali dominti ir vaikus, ir suaugusiuosius.

Žemiau aptarkime ir pristatykime keletą skirtingų LEGO konstruktorių rūšių.

LEGO Ninjago

Šioje kategorijoje rasite įžymiąsias Ninjago figūrėles, kuriose kovotojai galės turėti ir juos lydinčius pasaulius. Tai galės būti ir Bobonešis raja, ir Movie Vandens čiuožikas, ir Žalioji nindzė, ir įvairios aplinkos, kuriose gyvena Ninjago veikėjai. Galėsite rasti LEGO konstruktorių nuo kelių eurų iki keliasdešimties.

LEGO Duplo

Mieli ir šypseną keliantys Lego Duplo konstruktoriai – tai gražaus ir teigiamo pasaulio kūrimas. Gali jis prasidėti nuo 1 metų amžiaus ir trukti iki 5 metų ar daugiau. Čia rasite tokius pasaulius kaip Ugniagiasių automobilis, įvairūs kiti automobiliai, gimtadienio paradas,  pirmieji traukiniai. Svarbi yra ir LEGO Duplo žalia konstravimo plokštė, ant kurios laikysis visos tvirtinimo detalės. LEGO Duplo – tai kūrybingas ir pozityvus būdas pažinti mažylius su šiuo pasauliu ir jo įvairove.

LEGO Friends

Dažniausiai LEGO Friends renkasi mergaitės, kurioms įdomūs žaidimai apie socialumą draugystę.  Čia vyrauja gražių spalvotų namų ir gatvi pasaulis. Tarp konstruktorių rasite Hartleiko piceriją, Stefanijos namą, Hartleiko parduotuvę, banglentčių parką, saulėtą katmaraną, ligoninę, slidinėjimo kurortą ir kitas gražias vietas.

LEGO City

Tai LEGO konstruktoriai, kurie yra tikri konstruktoriai savo plačiąja prasme. Iš šios serijos detalių galima sukonstruoti pastatus, traukinių geležinkelius, kelius, sankryžas, statybų aikšteles. Puiku visiems vaikams, kuriems įdomus miestas ir jo konstrukcija.

 

 LEGO Elves

Dar viena konstruktorių rūšis, kuri veikiausiai labiausiai domins būtent mergaites. Čia pagrindinės LEGO veikėjos pateks į stebuklingą fantazijų pasaulį, kuriame bus Elves Naidos gondola ir goblinas vagis, pabėgimo iš Elves Azari goblinų miško aplinka, slaptosios Rosalyn gydyklos konstruktorius, stebuklingi gyvūnai, vietos, princesės ir mitinės būtybės.

 

LEGO Speed Champions

Nors tradiciškai bus sakoma, kad varžybų dalis tveriantis konstruktorius bus skirtas berniukams, tačiau jį pamėgti ir pamilti tikrai galės ir mergaitės – būsimos lenktynininkės. Taigi, šioje LEGO konstruktorių dalyje rasite įvairių su lenktynėmis susijusių LEGO konstruktorių.

 

LEGO Classic

Būtent šiuos LEGO konstruktorius žinos ir patys vaikų tėvai, nes vaikystėje su tokiais žaidė. Tai tie tikrieji LEGO komponentai, nuo kurių ir prasidėjo šio prekės ženklo klestėjimas. Tai daug spalvotų detalių, iš kurių galima konstruoti norimus pasaulius. Rasite įvairių: nuo pačių pigiausių iki brangesnių, nuo specializuotų (pvz., Mėlynoji kūrybos dėžutė), iki universalių (daug skirtingų detalių). Skirtingų dydžių ir kiekių pakuotes.

 

LEGO Disney Princess

Kai susijungia du itin žinomi prekės ženklai, sėkmė garantuota. Vaikai tikrai žino garsųjį Disney ženklą, jo sukurtą pasaulį. Mergaitėms aktualus nuostabių pilių, princesių ir fantazijų pasaulis. Taigi, būtent jis ir gali atsirasti jūsų LEGO pasirinkime.

 

Neapžvelgti lieka šie konstruktoriai: LEGO Creator, LEGO Juniors, LEGO Nexo Knights, LEGO Star Wars, LEGO Technic, LEGO  Mindstorms. Tai dar kelios kolekcijos, taip pat turinčios savo išskirtinumą ir labai mėgiamos vaikų.

Panašūs straipsniai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *